Thalia dzieli się zdjęciem, kiedy była w ciąży i gratuluje synowi

Matthew Alejandro kończy osiem lat, a piosenkarz wspomina sesję zdjęciową, którą zaproponował jej przyjaciel Omar Cruz

Thalía przypomniała sobie na swoim koncie Instagram, kiedy urodził się jej drugi syn Matthew Alejandro , który kończy teraz osiem lat.

Piosenkarka pamiętała, kiedy była w ciąży, a koleżanka przyszła do jej domu, aby zrobić kilka zdjęć, w których pojawia się również jej córka Sabrina Sakaë.

Thalía wspomina, że ​​w tym czasie była bardzo smutna z powodu niedawnej śmierci matki, dlatego na zdjęciu jej oczy wyglądają na bardzo małe z powodu tak wielkiego płaczu.

„8 lat temu zrobiono to zdjęcia, kilka dni przed narodzinami mojego dziecka, Matthew Alejandro, mój drogi przyjaciel @omarcruzphoto, bez pytania, udał się do mojego domu, aby pozbyć się mojego smutku z powodu utraty mojej matki kilka tygodni wcześniej, a to on wymyślił sesje zdjęciową, aby trochę mnie pobudzić, widzę to zdjęcie i widzę radość mojego życia, moja mała Sabrina Sakaë, która swoim uśmiechem i osobowością dała mi zaciekłość, by iść dalej, a także widzę moją twarz … Prawie nie mam oczu tak wiele płakałam. Dziękuję Omar, że w takich chwilach, spotyka się dobrych ludzi ”, pisze.


Tłumaczka przekazała synowi wiadomość, której towarzyszy kilka delikatnych zdjęć.

„Wszystkiego najlepszego, kochanie mojego życia! Zawsze będę cię widziała jako dziecko, pulchne i urocze, mimo że dziś skończysz 8 lat ! ! ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *