Instagram

Sebastian Yatra ogłasza współpracę z Jonas Brothers, Daddy Yankee i Natti Natasha

Zobaczy światło 21 czerwca

Przestańcie pocierać oczy. Sebastián Yatra rozpocznie 21 czerwca współpracę z  ,  i  . Nie, nie możemy też wyjść z naszego zdziwienia.

Utwór znajdzie się pod tytułem „ Runaway” i, sądząc po opublikowanej okładce, zostanie wykonany z kolorowym klipem wideo.

Wiadomości nie zajęło wiele czasu, aby zrewolucjonizować sieci społecznościowe, ponieważ chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do niespodziewanej współpracy, tak jak Rihanna z Davidem Bisbalem , nie skończyliśmy jeszcze wyobrażać sobie wszystkich tych muzycznych miksów w tej samej piosence. Ale tak … to się stanie!

I choć nadal nie znamy więcej szczegółów na temat tego projektu, jesteśmy pewni, że nie zajmie dużo czasu zajmowanie czołowych pozycji na międzynarodowych listach przebojów. Angielsko-latynoski hymn, który podbije rynki obu języków i stanie się pierwszą hiszpańską piosenką graną przez słynne trio braci.

Chociaż nie jest to jedyna , która jednoczy dwa najbardziej znane języki na całej planecie. CNCO i Little Mix w Reggaetón Lento , Luis Fonsi i Demi Lovato z Échame La Culpa lub Maluma i Fifth Harmony in  Sin Contrato  to tylko niektóre przykłady.

Prawda jest taka, że ​​Sebastián Yatra już wcześniej ostrzegał nas o tym, co działo się znacznie wcześniej z niektórymi publikacjami najbardziej ekscentrycznego na swoim koncie na Instagramie.

Teraz RWY stał się Runaway, nowym hymnem, który zabrzmi na całej planety. Czy piosenka może stać się piosenką lata? W tym przypadku nie bylibyśmy zaskoczeni.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź