Pablo Montero wyjaśnia, że ​​nie został aresztowany i przedstawia sytuację rodzinną

Piosenkarzwyjaśnia, że ​​miał różnicę ze swoją byłą żoną i podjęła ona decyzję o zażądaniu zakazu zbliżania

Po wiadomości, że piosenkarz i aktor Pablo Montero rzekomo został aresztowany w ostatni weekend, z powodu rzekomego zakazu, który złożyła jego była żona i matka jego córek, Carolina Van Wielink, artysta wyjaśnił, co się stało.

„Nie byłem uwięziony, nie zapłaciłem kaucji, tym bardziej nie ma nakazu, który uniemożliwia mi widzenie moich córek, spełniałem się jako ojciec z moimi córkami przez cały czas, dbam o 100% absolutnie wszystkich ich potrzeb” – powiedział.

Montero wyjaśnił, że ma różnicę ze swoją byłą żoną Caroliną i postanowiła poprosić, żeby piosenkarz nie przychodził, ale do niej, nie ich córki.

Tak więc w dniu, w którym zobaczono ich w obszarze prawnym delegacji w Playa del Carmen, to dlatego, że odpowiednie władze poinformowały Montero o petycji Caroliny Van Wielink.

Do tej pory sytuacja rodzinna jest na warunkach określonych przez każdego z nich, którzy wolą zachować prywatność.

Poinformowano również, że ostateczne porozumienie osiągnięte przez Pablo Montero i Carolina Van Wielink zostanie ogłoszone w swoim czasie.

Jak zawsze, pragniemy podziękować za wsparcie i przywiązanie do Pablo Montero, jednego z najbardziej lubianych meksykańskich artystów przez opinię publiczną i międzynarodową prasę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *