Maluma otrzyma nagrodę „Agente de Cambio” w Premios Juventud

Kolumbijczyk zostanie nagrodzony za inspirowanie młodych ludzi do realizacji marzeń dzięki fundacji „ El Arte de los Sueños ”

Maluma, który jest również najbardziej nominowanym piosenkarzem w tym roku do Premios Juventud, w ośmiu kategoriach, zostanie nagrodzony za inspirowanie młodych ludzi do realizacji swoich marzeń poprzez fundację „El Arte de los Sueños ”, zapowiedziało Univision. które przyznaje te nagrody.

Nagrody zostaną wręczone podczas gali, która odbędzie się w Miami 18 lipca.

Piosenkarz, urodzony w Medellín, będzie jednym z muzyków, którzy wystąpią na scenie Watsco Center w Miami.

Daddy Yankee, który ma siedem nominacji i Natti Natasha, z trzema, dołączą do Pitbulla w ekskluzywnej prezentacji ich najnowszej wspólnej kompozycji „ No lo trates”.

Gala, na której obecne trendy w popkulturze, muzyce, mediach cyfrowych, modzie, telewizji i sieciach społecznościowych będą również wykonywane przez Pedro Capó. Jest on nominowany po raz pierwszy, w trzech kategoriach, tak samo jak Christian Nodal, który będzie reprezentować regionalną muzykę meksykańską.

Zaprezentowane zostaną również nowe nazwiska muzyki latynoskiej, Wśród nich dominikańska piosenkarka Amenazzy, argentyńska piosenkarka Cazzu, portorykańska piosenkarka Dalex i panamska piosenkarka Sech.

Wraz z Malumą i Daddy Yankee, również Portorykański Bad Bunny jest jednym z największych faworytów nocy, z siedmioma nominacjami. O jeden mniej ma portorykański raper Anuel AA, kalifornijka Becky G i Kolumbijczycy J Balvin i Karol G.

Z pięcioma nominacjami pojawia się Ozuna. Następnie, z czterema, nowojorska diva Jennifer Lopez i kanadyjska piosenkarka Snow, z którą Daddy Yankee wersjonował swój hit z 1992 roku „Informer”, zatytułowany „Con Calma”.

Fani mogą wybierać zwycięzców przez Internet, którzy pochodzą z selekcji dokonanej przez „stowarzyszenie z ekspertami z branży”, wyjaśnił organizator wydarzenia.

Galę zaprezentują członkowie młodzieżowego zespołu CNCO, argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito oraz meksykańska aktorka Alejandra Espinoza.

przez GIPHY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *