Gina Rodríguez zagra w „Awake” od Netflix

Produkcja będzie miała scenariusz napisany przez Josepha Raso i Grega Poirera. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

Latynoska aktorka Gina Rodriguez , znana w Stanach Zjednoczonych z telewizyjnej komedii „Jane the Virgin”, zagra w filmie „Awake” platformy Netflix , poinformowano w czwartek.

Rodriguez, która współpracowała już kilkakrotnie z tą firmą, będzie pracować nad tym filmem science fiction pod wodzą reżysera Marka Raso, który w 2018 roku miał swoją premierę na Netflix z „ Kodachrome  ” z Ed Harris , Jason Sudeikis i Elizabeth Olsen w obsadzie.

Fabuła „ Awake ” będzie krążyć wokół tajemniczego wydarzenia, które wpływa na całą Ziemię i uniemożliwia wszystkim ludziom spanie i sprawia, że ​​urządzenia elektroniczne przestają działać.

Przed planetą, która ma zapaść w chaos, eksżołnierka (Rodriguez) z poważnymi problemami z przeszłości wydaje się znać tajemnicę ratowania ludzkości, ale to dotyczy jej własnej córki.

„Awake” będzie zawierał scenariusz napisany przez Josepha Raso i Grega Poirera. Oczekuje się, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

Rodriguez urodziła się w Chicago w 1984 roku w rodzinie z portorykańskimi korzeniami. Zasłynęła w amerykańskiej telewizji dzięki roli w „Jane the Virgin ”, serii, która w tym roku pokazuje swój piąty i ostatni sezon.

Ta produkcja na małym ekranie dała Rodriguezowi w 2015 roku Złoty Glob dla najlepszej aktorki w telewizyjnej komedii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *