Eiza González dołącza do Rosamund Pike na taśmie „I Care A Lot”

Nowy film, w którym zagra meksykańska aktorka, rozpocznie zdjęcia w lipcu wraz z reżyserem „La 5ta ola” J Blakesonem.

Meksykańska aktorka Eiza González będzie dzielić scenę z brytyjką Rosamundą Pike i Amerykaninem Peterem Dinklage w thrillerze „I Care A Lot”.

Gonzalez potwierdziła dzisiejszą wiadomością podaną przez Deadline z publikacją na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, sieci społecznościowej z 4,6 mln obserwujących.

„Podekscytowana tym,” napisała aktorka w komunikacie, któremu towarzyszyła fotografia, na której ukazała się kopia scenariusza „I Care A Lot”.

J Blakeson („The 5th Wave”, 2016) napisał ten film i będzie również odpowiedzialny za jego reżyserię.

Rosamund Pike, nominowana do Oscara za „Gone Girl” (2014), wystąpi w „I Care A Lot”, nauczycielka, która specjalizuje się w przekręcaniu prawa, aby wyciskać z klientów i czerpać z nich największe korzyści.

W tej chwili nie wiadomo, jakie role zagra González i Peter Dinklage, który osiągnął szczyt swojej kariery w serii „Game of Thrones” dzięki charyzmatycznej roli Tyriona Lannistera.

Filmowanie filmu „I Care A Lot” ma się rozpocząć w lipcu w Bostonie w Stanach Zjednoczonych.

González jest jedn a z najbardziej poszukiwanych artystów latynoamerykańskich w ostatnich latach w Hollywood.

Wśród najnowszych filmów, które zaprezentowała jest, „ Welcome to Marwen ” (2018) w reżyserii Roberta Zemeckisa; i „Alita: Battle Angel” (2019), gdzie grała pod kierunkiem reżysera Roberta Rodrígueza.

Gonzaleza ma wiele ambitnych projektów, ponieważ na przykład pojawia się w obsadzie „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”, pierwszego filmu pochodzącego z udanej sagi samochodowej „Fast & Furious” i trafi do kin w sierpniu, a gwiazdami będą Dwayne Johnson i Jason Statham.

Meksykanka pojawi się także w „Godzilla Vs. Kong”, gdzie wystąpi także Millie Bobby Brown i jej rodak Demián Bichir; zobaczymy ją w thrillerze „Waldo” z Melem Gibsonem; i towarzyszy Michaelowi Fassbenderowi, Arnoldowi Schwarzeneggerowi i Davidowi Hasselhoffowi w filmie, który będzie towarzyszył krótkometrażowemu filmowi akcji „Kung Fury” (2015).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *