Dla Malumy jest to właściwy moment, aby opowiedzieć swoją historię

Oficjalnie prezentuje w Meksyku swój dokument Youtube „ Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré ”

90- minutowa produkcja YouTube Originals „ Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré ” została wyreżyserowana przez Jessy Terrero i została oficjalnie zaprezentowana we wtorek w Blackberry Auditorium.

„Nigdy nie jest za późno lub za wcześnie, aby opowiedzieć historię taką jak moja, myślę, że ludzie zawsze czekali, że artyści umrą,a by tworzyć filmy dokumentalne, a w tym przypadku tak nie jest”, powiedział piosenkarz reggaetón, gdy mijał czerwony dywan.

„Chciałem to powiedzieć własnymi ustami, że moja rodzina również wyrazi siebie i że będziecie słuchać nie tylko mnie, ale i moje rodzinne strony i zobaczycie, skąd pochodzi Juan Luis”.

Na dywanie, na którym paradowali goście, tacy jak youtuber Luisito Rey i Regina Murguía z JNS, Maluma podzielił się tym, że czuje się wdzięczny, że może pokazać tę inną część swojego życia i powiedział, że ma nadzieję służyć jako inspiracja dla kolejnych pokoleń.

„Najtrudniej było nagle znaleźć tyle godzin pracy i być z dala od domu, są rzeczy, których ludzie nie widzieli i dlatego teraz z tym dokumentem pokażemy je”.

Reżyser „Maluma: Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré ” wyjaśnił, że przez około trzy lata pracowali nad tym projektem, który od 5 czerwca jest dostępny na YouTube. Pochwalił również wzrost, jaki reggaetón ma na całym świecie.

„Sądzę, że skoro jest tak pięknym chłopcem, nie postrzega się go jako artysty, a czasem źle się o nim mówi, ale nie znaliście go, a dzięki temu filmowi dowiecie się, kim jest Juan Luis”.

„Czuję się bardzo dumny, ponieważ reggaeton rozwinął się na całym świecie i zawsze próbuję przenieść kulturę pa’lante”.

przez GIPHY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *