Aktor „Chiquititas” i jego rodzina zostają zabici przez ojca jego dziewczyny

Rafael Henrique Miguel interpretował między innymi postać Paçoca w słynnej serii, która odniosła ogromny sukces w Brazylii i Argentynie

22-letni brazylijski aktor i jego rodzice zostali zamordowani w Sao Paulo w niedzielę przez ojca jego dziewczyny, który uciekł po wszystkim, oficjalne źródła potwierdziły to w poniedziałek.

Rafael Henrique Miguel i jego rodzice udali się do domu jego dziewczyny na południu Sao Paulo w niedzielę po południu, aby porozmawiać o związku z 18-letnią dziewczyną, zgodnie z Ministerstwem Bezpieczeństwa Publicznego (SSP). ,

Aktor i jego rodzice Joao Alcidio Miguel, 52 lata, i Miriam Miguel, 50 lat, zostali przyjęci przez pannę młodą i jej matkę w ich domu, w dzielnicy Pedrera.

Około 14.00 czasu lokalnego (17.00 GMT) ojciec młodej kobiety, kupiec Paulo Curpertino Matias, lat 48, przybył uzbrojony i zastrzelił Rafaela Henrique Miguela i jego rodzinę, którzy byli u drzwi.

Trzy ofiary zginęły na miejscu, a autor strzałów uciekł i jest poszukiwany przez władze, które badają motywy zbrodni.

Zgodnie z oświadczeniem SSP wymagana była wiedza specjalistyczna na stronie.

Aktor zagrał między innymi postać Paçoca w słynnej powieści Chiquititas, która odniosła spektakularny sukces w Brazylii i Argentynie.

Według danych opublikowanych w zeszłym tygodniu przez Atlas of Violence, Brazylia osiągnęła historyczny rekord 65 602 morderstw w 2017 r., Co stanowi średnio 31,6 gwałtownych zgonów na 100 tys. Mieszkańców.

Udostępnij
Sprawdź także  José Ron spróbuje szczęścia w świecie muzyki

Zostaw odpowiedź