YouTube uruchamia zwiastun dokumentu Malumy

„Kim byłem, kim jestem, kim będę” zostanie wydane 5 czerwca na platformie

YouTube uruchomił we wtorek zwiastun oczekiwanego filmu dokumentalnego Kolumbijskiego reguetonero Malumy , „Kim byłem, kim jestem, kim będę , ”( Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré) który będzie miał swoją premierę 05 czerwca na platformie.

 

Projekt YouTube Originals pokazuje kroki, które kolumbijski piosenkarz podjął z jego skromnych początków, aby zapełnić stadiony na całym świecie.

 
 

Półtora minutowy trailer to montaż zdjęć z jego koncertów, teledysków i innych momentów  kariery z komentarzem artysty z Medellín (Kolumbia).

„To moja kariera, taka jest moja historia, to jest moje życie”, mówi 28-letnia Maluma, w pewnym momencie.

90-minutowy film dokumentalny wyreżyserował Jessy Terrero, dominikański twórca.

Fragmenty wybrane do zwiastunu pokazują niewielką wiarę, jaką niektórzy mieli w artystyczną karierę piosenkarza.

Dokument odnosi się również do początków kariery piosenkarza i tego, w jaki sposób, mając pięć lat, szukał stylu muzycznego interpretującego motywy meksykańskiego piosenkarza Vicente Fernándeza

Dyrektor biznesowy YouTube Robert Kyncl powiedział podczas ogłaszania projektu: „Podczas gdy reszta firm medialnych buduje ściany płatności, zmierzamy w przeciwnym kierunku, a teraz mamy więcej możliwości niż kiedykolwiek, aby współpracować z reklamodawcami i dzielić się naszymi oryginałami. uznani przez krytyków z naszą globalną publicznością. ”

Wcześniej w tym miesiącu Maluma podzielił się na swoim koncie na Instagramie obrazami tego, o czym będzie dokument.

W marcu ubiegłego roku platforma ogłosiła, że przygotowuje „tajny projekt” z Justinem Bieberem, bez podawania dalszych szczegółów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *