„Pseudo spotkanie” RBD zostało odwołane, a teraz Christian Chávez przedstawi siebie!

Sen był krótkotrwały, przyjaciele … Jeśli spodziewałeś się na scenie przynajmniej dwóch z sześciu członków RBD i śpiewania ich grupowych hitów, możesz porzucić nadzieje: spotkanie Christiana Cháveza z innym tajemniczym członkiem zespołu zostało anulowane, a teraz gwiazda wystąpi sama. 
 

Niedawno Christian Chavez oglosił że pojawi się na scenie z inną osobą z RBD , ale tylko jednym z pozostałych członków zespołu. Nie ogłoszono, czy to Dulce Maria , Maite Perroni, czy Anahi , ale fani oszaleli z powodu wiadomości i już kibicowali prezentacji, która początkowo miała mieć miejsce tylko w Peru. Ale miejmy niższe oczekiwania: najwyraźniej to spotkanie zostało odwołane.

6 maja artysta podzielił się fotografią z kobiecą sylwetką i powiedział, że ​​zrobi show z kimś z RBD, aby przypomnieć sukcesy zespołu w programie zatytułowanym „ Rebel Hearts ”. Już w czwartek (9) Christian ponownie zaktualizował portale społecznościowe o programie, ale baner jest nieco inny: tym razem piosenkarz pojawia się sam, tytuł prezentacji już nie istnieje, a jedynym potwierdzonym gościem jest Victor Muñoz, o którym wszyscy wiemy, nie ma nic wspólnego z członkami RBD, prawda?

Najdziwniejsze jest to, że Christian nie wypowiadał się na ten temat ani nie wyjaśnił nic fanom, którzy już czekali na prezentację. Jak dziwnie, prawda? Więc co się stało? Czy któregoś dnia będziemy mieli to częściowe spotkanie czy sen się skończy? Cóż, poczekajmy na więcej informacji. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *