Neo Pistea, nowa argentyńska siła

Neo Pistea to 24 letni artysta, któremu udało się ponownie połączyć orszak ragpickerów, by wykonać Tumbando el Club Remix, piosenkę, która narodziła się z zamiarem stania się hymnem argentyńskiego Trapu. Duki , Khea , Cazzu , Coqeéin Montana, Ysy A, ObieWanShot, CRO, Martians Crew i Lucho SSJ dołączają do tego utworu z Neo.

Wśród tych nazwisk są jedni z najbardziej wpływowych argentyńskich piosenkarzy z gatunku miejskiego i inni, którzy wciąż są nieznani w naszych granicach. Trap kraju przełamuje rekordy i jest już jedną z najbardziej cenionych na świecie, z przedstawicielami takimi jak Paulo Londra , Duki i teraz, Neo Pistea.

Tumbando el Club stał się fenomenem, został uruchomiony miesiąc temu i już przekracza 57 milionów odsłon na YouTube. W ciągu pierwszych tygodni zmonopolizował listę trendów na platformie. To był wspaniały list wprowadzający argentyńskiego ragpikera.

Z jego wyglądu Neo Pistea mógł być argentyńskim Kaydy Cain . W rzeczywistości w maju 2018 r. Wydali piosenkę Dime, w której okładka to połowa twarzy Kaydy i połowy Neo i jasne jest, że podobieństwo jest więcej niż oczywiste.

Kaydy Cain i Neo Pistea połączyli / YouTube Capture

 

Pozostań przy tym nazwisku, ponieważ Neo Pistea zrewolucjonizował gatunek miejski.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *