Marlene Favela rozpłakuje się, podając szczegóły swojej ciąży

Meksykańska aktorka podaje bardzo osobiste informacje o swojej ciąży i opowiada o płci dziecka, które czeka, nie mogąc powstrzymać łez.

To była najlepsza wiadomość w jej życiu i bez wątpienia będzie to również jej najlepsza rola. Marlene Favela ogłosiła, że jest w ciąży, spełnienie swojego marzenia w życiu.

Jej fani chcieli wiedzieć, jak jest w ciąży i jak się czuje. Cóż, aktorka podarowała im ten prezent poprzez wideo na swoim oficjalnym kanale YouTube. Daje bardzo osobiste dane na temat swojego stanu i płci dziecka, na które czeka!

„Uczucie, które kobieta czuje kiedy po raz pierwszy, słyszy serce swojego dziecka, to jakby świat się zatrzymał. Nie mogę tego nawet wyjaśnić – powiedziała, nie mogąc powstrzymać łez. „To coś super miłego, czym chciałabym się podzielić ”.

Meksykanka wybrał piękną kwiecistą sukienkę jak najbardziej wiosenną, w której wygląda spektakularnie. A jej twarz emanuje blaskiem przyszłej matki . Pytanie, które teraz wszyscy zadają, brzmi: czy będzie to chłopiec, czy dziewczyna?

„Nadal nie wiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Jakie emocje wkrótce mi powiedzą. Mój mąż ma na przykład chciałby żeby to była niespodzianka, a ja już umieram, aby wiedzieć ”- wyjaśnia, jej mężem jest George’a Seely .

Ale nie wszystko było tak różowe, w jej prawie czwartym miesiącu ciąży zdaje sobie sprawę, że miała dyskomfort, ale nic, z czym nie mogłaby sobie poradzić. „Hormony działają”, mówi gestem symulującym kolejkę górską. „Każdy tydzień był jak zupełnie inny proces”.

Twoja postać zaczyna się zmieniać i jest to jedna z części procesu, który najbardziej lubisz. „Uwielbiam, jak moje ciało się zmienia. Uwielbiam to, jak zmienia się każdy cal mojego ciała, moje włosy, moja skóra, to jak podróż ”, mówi.

 

 

„Jem co trzy godziny, ponieważ moje dziecko uwielbia jeść co trzy godziny i nie obchodzi mnie, co się stanie, ponieważ wszystko, czego chcę, to aby moje dziecko było szczęśliwe i zdrowe” – powiedziała z najlepszymi uśmiechami.

Ponadto pokazuje jej mały brzuszek, który nie jest widoczny przez wczesną fazę, w której się znajduje. Marlene obiecała, że ​​będzie dalej informować o ewolucji jej ciąży i udzielać wskazówek i porad, jak dbać o siebie za pośrednictwem swojego kanału. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *