Mario Casas i Blanca Suarez publikują pierwsze wspólne zdjęcie

Mario Casas i Blanca Suárez spotykają się od ponad roku, a jednak żadne z nich nie opublikowało zdjęcia w swoich sieciach.

Najwyraźniej, po tylu latach współistnienia ze sławą, oboje wolą pozostawić swój osobisty związek z dala od centrum uwagi mediów.

Ale obecnie, dzięki kampanii promocyjnej „Instinto”, serii, która przywraca aktora do telewizji, wydaje się, że zachęcano ich do opublikowania pierwszego obrazu razem, tak, na oficjalnym koncie Movistar + – platformy, która produkuje serię:

 

W ten sposób po raz kolejny potwierdzają dobre relacje z aktorką „Las chicas del cable” i aktora „Instinto” , a obie serie, które triumfują w hiszpańskich serialach, gdzie rozkochują publiczność świata.

Blanca Suárez: „Z Dani Martínem było okropnie”

W rzeczywistości aktorka przyznała w wywiadzie dla Jesúsa Calleji, jak bardzo jej związek z Dani Martínem ucierpiał z powodu jej sławy: „ Miguelem Ángelem Silvestre’em nie było dramatycznych momentów intensywnej intensywności (…), ale z Dani było to okropne. Było znacznie gorzej.

Następnie wyjaśniła, że „był moment, kiedy usiedliśmy na kanapie i powiedzieliśmy:„ To nie może trwać, nie może być ”, powiedziała Suarez o tym związku, który trwał kilka miesięcy.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *