„Mañana es too late” od Jesse & Joy

Muzyczny duet prezentuje swój najnowszy singiel, zrealizowany we współpracy z J Balvinem; w wywiadzie dzielą się tym, co kryje się za ich muzyczną ewolucją 

Muzyka Jesse & Joy ewoluowała, nie tylko w dźwięku, ale także w tym, jak każda z ich piosenek budzi wiele uczuć, które zaczynają się od śmiechu do łez, od szczęścia do nostalgii i od siły do całkowitego​​pokonania.

 

Rodzeństwo Huerta mają emocje na powierzchni, ponieważ Joy czeka na swoją pierwszą córkę, a Jesse stał się otaczającym ją emocjonalnym wsparciem. W swojej muzycznej karierze cieszą się również ważnym momentem, ponieważ przygotowują nowy materiał, który już dał dwie niespodzianki: “Te esperé” i “Mañana es too late”, ten ostatni singiel we współpracy z kolumbijski J Balvin.

 
 

„Przyjaciel, który mieszka w Nowym Jorku powiedział mi:„ Gratuluję muzyki, którą bierzesz, ponieważ żyjemy w czasach, gdy zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na świecie, muzyka w języku hiszpańskim nie jest już uważana za muzykę w języku hiszpańskim, to tylko muzyka ”. I myślę, że to coś bardzo miłego, a fakt bycia latynoskim wykładnikiem i dodawania dwujęzycznej części, jest czymś, co sprawia, że ​​jesteśmy dumni. Na przykład, zobaczenie J Balvina na szczycie listy popularności na całym świecie powinno nas wszystkich podekscytować, ponieważ przygotowuje drogę dla nowych pokoleń, w taki sam sposób, w jaki zrobiliśmy to w naszej karierze„, Komentuje Jesse w wywiadzie.

 

„Niedawno zaczęliśmy wydawać nasze piosenki w języku angielskim, ‘Ecos de amor’ i ‘Duele’ to teksty, które pierwotnie powstały w języku angielskim, a potem stworzyliśmy wersje innych piosenek, które już mieliśmy, zaprezentowaliśmy kompilację w Wielkiej Brytanii jako rodzaj intensywnego kursu, aby go tam uwolnić. „.

Dla wokalisty duetu sytuacja społeczna a artystyczna empatia Ameryki Łacińskiej jest ironiczna. „To bardzo mocne widzieć sposób, w jaki rośniemy i wyrastamy. Jako Meksykanie czuje się miło, gdy widzisz wykresy popularności i widzisz rzeczy w języku hiszpańskim coraz bardziej. ”

Flirtuj z innymi stylami

Jesse Joy eksperymentowali z muzyką przez całą karierę, nie tracąc swojej istoty, więc miejskie barwniki „Mañana es too late” są zgodne z ich muzycznym rozwojem w parze z trendem. W ten sposób bawią się swoim potencjałem jako artyści, nie tracąc drogi: rodzeństwo Huerta dobrze się bawi.

 

#https://www.informador.mx

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *