Maluma świętuje wydanie nowego albumu „11:11”

„Mam nadzieję, że wszyscy ludzie mogą poczuć każdą z piosenek na moim albumie i cieszyć się nią bardzo”, mówi Kolumbijczyk

Kolumbijski piosenkarz Maluma wystąpił w czwartek w swoim rodzinnym Medellín (na północy) w przeddzień wydania czwartego albumu „11:11”, który zawiera 16 tematów odzwierciedlających ewolucję artysty.

„To album pełen marzeń i dobrej energii, mam nadzieję, że wszyscy ludzie mogą poczuć każdą z piosenek na moim albumie i cieszyć się nią bardzo ”, powiedział reporterom Juan Luis Londoño, znany artystycznie jako Maluma.

 

Nowy album, który jest dostępny w sklepach i na platformach cyfrowych, ma nową współpracę z Madonną w piosence „Soltera”, kolejnym „specjalnym związku” po sukcesie uzyskanym dzięki singlowi „ Medellín ”.

„Ona jest dla mnie nauczycielką”, dodał o królowej popu, z którą pracował, aby kontynuować umiędzynarodowienie swojej kariery, ponieważ czuje się „bardzo dumny z bycia Latynosem”.

Część utworów „11:11”, takich jak „HP”, grana przez Kolumbijczyka podczas wywiadu w „Tonight Show” z Jimmy Fallonem ; „Nie mogę zapomnieć o tobie”, we współpracy z amerykańskim Nicky Jam, oraz „Puesto pa ‚ti”, piosenką nagraną ze swoim rodakiem Fariną.

Album zawiera także współpracę z Ozuną , Ricky Martinem , Ty Dolla $ ign , Zion & Lennoz iSech .

W drodze przez tak zwany „neonowy dywan”, z którym otworzył wydarzenie, w którym uczestniczyli goście z branży dyskograficznej, celebryci i wpływowi ludzie, kolumbijczyk ubrany był całkowicie na biało, nosząc blond włosy i tatuaż z numerem 11 w aluzji do jego nowego albumu.

„ Około trzy lata temu ten numer mnie ścigał, badałem jego znaczenie i zrozumiałem, że to bardzo szczególny moment, zacząłem prosić o życzenia i wszystkie się spełniły, więc musiałem pokazać światu siłę przyciągania” – powiedział. piosenkarz o nazwie utworu.

Aby wzbudzić więcej oczekiwań wśród swoich zwolenników, artysta dawał małe dawki swojego nowego dzieła w sieciach społecznościowych.

Maluma ma do tej pory trzy produkcje: „Magic” (2012), „Pretty Boy Dirty Boy” (2015) i „FAME” (2018).

Rozpocznie trasę:

„Będę po raz pierwszy w Kanadzie i krajach europejskich, o których nigdy nie sądziłem, że odwiedzę jak Bułgaria, chcę pokazać swoją esencję na tej trasie”,powiedział Maluma, który wystąpi w salach koncertowych, takich jak American Airlines Arena w Miami, Madison. Square Garden w Nowym Jorku, Forum w Los Angeles i Koloseum w Puerto Rico.

Dwa lata temu świętował „Maluma World Tour 2017”, w którym zaprezentował 105 koncertów w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Europie, sprzedając ponad 1 milion biletów.

Również w czerwcu wystąpi w Gdańsku w ramach swojej trasy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *