Luis Fonsi cieszy się chwilą

Piosenkarz opowiada o znaczeniu muzyki hiszpańskiej dzisiaj i o swoich sukcesach 

Fakt, że ludzie tacy jak Madonna Demi Lovato decydują się robić duety z Latynosami, jest dowodem na to, że muzyka w języku hiszpańskim jest silniejsza niż kiedykolwiek. Właśnie tak uważa Luis Fonsi, który wierzy, że dzisiejsi piosenkarze pomagają sobie nawzajem, bez zazdrości.

 

„Myślę, że jestem częścią ruchu i to był wspólny wysiłek, chcieliśmy zjednoczyć świat z naszą kulturą i językiem. Żyjemy wzajemnym szacunkiem (wśród latynoskich artystów) i jest to zdrowa rywalizacja, kiedy moi przyjaciele otrzymują nagrodę, z której czuję się dumny. Dlatego współpraca jest czymś takim, że pod koniec dnia wszyscy wygrywamy ”, wyjaśnia i uważa, że ​​muzyka miejska nie zniknie, ponieważ jest częścią muzycznego medium.

 
 

Jego video„Date la vuelt” liczy ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube, a jego piosenka „Despacito” była fenomenem na całym świecie, ale Fonsi unika ich słuchania.

Powód? Przed wyjściem do publiczności słyszy je setki razy, ponieważ wyobraża sobie kompozycje w swojej głowie, aż w końcu nagrywa je.

„Nie słucham, ale nie przeszkadza mi to, jeśli puścili to w restauracji, w której jestem, nie unikam  jej (śmiech), ale jeśli wsiadam do samochodu, wyłączam.

„Każdą piosenką, zanim została wydana, słuchałem jej tysiąc razy, przestaje być moja, to co lubię śpiewać” – mówi.

Fonsi dostał nagrodę w ostatni weekend za sprzedaż swojego najnowszego albumu „VIDA”, który ma ponad 50 platynowych płyt z jego sprzedaży na świecie.

Date la vuelt”, nie jest dołączona, ponieważ jest przeznaczona na następny album.

Dodaje, że przez następne trzy lata będzie w pełni poświęcony muzyce, wykorzystując rytm uzyskany w roli kompozytora. I ma nadzieję, że w pewnym momencie będzie mógł pracować ze Stevie Wonderem, jednym z jego głównych autorytetów artystycznych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *