Karla Souza zabiera się za FIFA Gate z serią „El Presidente”

Aktorka przedstawi ze swoim występem część skandali korupcyjnych FIFA

W 1985 roku Międzynarodowa Federacja Związku Piłki Nożnej (FIFA) została wstrząśnięta skandalami korupcyjnymi, a teraz meksykańska Karla Souza występuje w serii, która będzie przedstawiać te wydarzenia.

„El Presidente”, którego producentem jest Pablo Larraín ( „No” i „Una mujer fantástica” ) w reżyserii Armando Bo (autor„Birdman”), będzie kręcił się wokół człowieka, który kieruje losami małego chilijskiego klubu piłkarskiego , który staje się kluczem do odkrycia brudnego biznesu o wartości 150 milionów dolarów.

„Bycie narratorką i aktorką latynoską ma związek z opowiadaniem historii, które mają znaczenie z naszych perspektyw”, powiedziała Souza na swoim koncie na Instagramie.

Aktorka „Nosotros los nobles” i „ How to get away with murde ” współpracować będzie z meksykańską aktorką Pauliną Gaitán („Diablo Guardian”) i kolumbijskim aktorem Andres Parra („ Pablo Escobar: el patrón del mal ”).

Souza zamieścił także zdjęcie z klapsem oznaczającym nagrywanie, które pokazują tytuł „El Presidente”, produkcji dla Amazon Prime Video.

FIFA Gate, dotyczyło między innymi, miejsc na zawody Pucharu Świata, marketingu oraz praw do emisji telewizyjnej.

Wszystko zakończyło się masowymi aresztowaniami

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *