J Balvin śpiewa po hiszpańsku z prostego powodu

J Balvin jest jednym z najbardziej znanych latynoskich muzyków. Jego przeboje zajmują czołowe miejsca na listach na całym świecie i sprawiają, że miliony ludzi wibruje. Ale jeśli jest coś, co charakteryzuje wszystkie jego hity, jest to język, w którym są one interpretowane: hiszpański.

Racja ‚chociaż nigdy nie musisz mówić „nigdy”’, istnieje bardzo mała szansa, że ​​Kolumbijczyk rozpocznie śpiewanie w języku angielskim. I wszystko ma swój powód.

„To dla mnie bardzo ważne, marzenie, aby móc przekraczać granice w języku hiszpańskim, bardzo miło widzieć sposób, w jaki ludzie reagują na twoją muzykę, nawet bez zrozumienia tego, co mówię, czują te wibracje” – wyjaśnia artysta. Czysta latynoska duma.

 

Z pewnością spełniło się jego marzenie, ponieważ udało mu się pobić świat dużą liczbą płyt pod nazwą J Balvin. Idąc dalej, jest pierwszym artystą latynoskim, który stał się głównym bohaterem festiwalu Lollapalooza i wystąpił na głównej scenie Coachelli .

Osiągnięcia to osiągnął dzięki swoim wielkim sukcesom. Począwszy od Safari , po Mi Gente i Reggaeton , a także między innymi w Contra La Pared i Con Altura,. Piosenki, które zdołały przekroczyć wszystkie granice.

 

Teraz Kolumbijczyk przygotowuje się do El Niño e Medellín , jego wielkiego koncertu, który odbędzie się w stolicy jego kraju. Wszystkie te hity i wiele innych zabrzmi na scenie. A kto wie? Może robi to z niektórymi z najsłynniejszych twarzy, które towarzyszyły mu w niektórych jego piosenkach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *