Camila Sodi udostępnia zdjęcie jako Rubí

Aktorka potwierdza na Instagramie, że zagra nową wersję postaci

Po ogłoszeniu, że Camila Sodi zagra Rubí w nowej wersji przygotowanej przez Televisę, aktorka udostępniła zdjęcie, z którym potwierdziła wiadomości.

 

„Tak, to ja… Rubí”, napisała Sodi, aby towarzyszyć seksownej migawce, w której najwyraźniej pojawia się jako zapamiętana postać w roli Barbary Mori w 2004 roku.

 

Dla wielu internautów Sodi nie był najlepszą osobą do grania w Rubie; porównują ją do Mori, która fascynowała widzów niezwykłą urodą i doskonałym występem przewrotnej kobiety.

„Jesteś bardzo ładna… ale nie na Rubi, Barbara Mori była spektakularna”. „Jesteś jedną z najpiękniejszych kobiet w Meksyku, ale postać„ Rubie miała diabelskie piękno i była kusząca, nawet gdy kichnęła.” „Powodzenia, będziesz tego potrzebować, ponieważ nie masz piękna ani talentu do tej roli, mam nadzieję, że wszyscy się mylimy i jesteś najlepszą wersją”. „Cóż, spróbuj, bo Barbara Mori była świetna”, to kilka komentarzy.

W swoich Historiach na Instagramie Sodi wyjaśniła, że ​​nie przejmuje się krytyką i tym, co o niej mówi , a w czystym stylu swojej ciotki Thalii podzieliła się częścią piosenki „Who cares”.

Udostępnij
Sprawdź także  Nowa era telenoweli celebruje starsze kobiety

Zostaw odpowiedź