Będa to nowe Mia, Roberta i Lupita w remaku „Rebelde”

Televisa ciężko pracuje, aby ponownie otworzyć drzwi szkoły Elite Way

Zbuntowani stali się zjawiskiem telewizyjnym. Telenowela o młodzieży meksykańskiej, która z kolei była przeróbką Argentyńskiej Rebelde Way, podbiła serca tysiące nastolatków (i nie tylko nastolatków) pod koniec pierwszej dekady lat 2000-nych. Kto nie był uzależniony od relacji Roberty i Diego lub niemożliwej miłości Mii i Miguela?

Musimy przyznać, że byliśmy także tymi, którzy śpiewali  „Y soy rebelde cuando no sigo a los demás”, tematu muzycznego serii.

Wkrótce drzwi szkoły Elite Way ponownie się otworzą, aby powitać nowych uczniów. A remake słynnej telenoweli już trwa. Pod nazwą El lugar de siempre Televisa już działa.

W rzeczywistości ujawnili już możliwe imiona dziewcząt, które wejdą w buty nowej Mii, Roberty i Lupity. Będą to Geraldine Galván, Samadhi Zendejas i Fatima Molina.

Od lewej do prawej: Geraldine Galván, Samadhi Zendejas i Fatima Molina / Instagram

 

Trzy dziewczyny mają doświadczenie w telenowelach i są znanymi twarzami w Meksyku. Ponadto producenci tasują nazwę słynnej Latin YouTuberki: Giselle Kuri . Oczywiście nic nie ujawniono w żadnym oficjalnym oświadczeniu.

Nazwiska aktorów, którzy będą odgrywać rolę chłopców w szkole, są nadal nieznane, ale jesteśmy pewni, że ujawnienie ich nie potrwa długo.

 

Minęło już, nic więcej i nic mniej, 13 lat od końca Rebelde. Teraz Dulce María, Anahí Puente, Alfonso Herrera, Christopher Uckermann, Maite Perroni i Christian Gálvez mogą udzielić wsparcia nowej generacji buntowników. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *