Zbliża się rozdanie nagród Billboard

Branża będzie świętować najlepszą muzykę latynoską podczas rozdania nagród Billboard dzięki imprezie, która jest już przygotowywana w czwartek w Las Vegas. Aby wszystko przebiegło sprawnie, w tym czasie kilku artystów jest na etapie prób, aby wypaść jak najlepiej na imprezie.

Tym razem zaśpiewa Ozuna , który zaprezentuje swoim fanom swe hity. Podobnie będzie z królem vallenato, Carlosem Vives, a także z latynoską gwiazdą Bad Bunny , sensacją popową CNCO , Karol G i Sinaolense MS Band Sergio Lizárraga , która nada barw prestiżowej ceremonii wręczenia nagród .

 
 

 

 Ozuna jest głównym artystą na liście nominacji, ustanawiając rekord 23 w 15 kategoriach, a następnie J Balvin i Nicky Jam, z 13, Bad Bunny z 12 i Daddy Yankee z ośmioma. Dzięki tym liczbom gatunek taki jak miejski ma ugruntowaną pozycję wśród gustu publiczności.

 

Zasłużony hołd

Doświadczony muzyk dominikański Juan Luis Guerra obejmie scenę, aby zostać uhonorowany nagrodą „Billboard Lifetime Achievement Award” za swoją 35-letnią karierę. „To dla mnie wielki zaszczyt, że otrzymałem to wyróżnienie od Billboard Latin Music Awards Dziękuję za nieustające wsparcie, które mi daliście  i które pozwoliło mi mieć błogosławieństwo, że mogę robić to, co kocham. Spotkanie was wszystkich to zawsze radość ”- powiedział.

 

Billboard Latin Music Awards 2019 są na etapie prób do ceremonii w Las Vegas. PIĘKNA

 

Na żywo

Billboard Latin Music Awards 2019 Telemundo Internacional w czwartek, 25 kwietnia o 19:00. Czerwony dywan według E! rozpoczyna transmisję o godzinie 18:00 pod kierownictwem Carli Mediny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *