Prince Royce i Emeraude Toubia są małżeństwem: „Niespodzianka dla wszystkich”

Po ośmiu latach randek książę Royce i Emeraude Toubia zostali mężem i żoną na intymnym ślubie w Meksyku, którego świadkami byli tylko najbliżsi i przyjaciele.

Panie i panowie, książę Royce już koronował swoją królową.

Meksykański piosenkarz pochodzenia dominikańskiego jest żonaty z amerykańską aktorką Emeraude Toubia. Ślub miał miejsce w kameralnej ceremonii w samym sercu Meksyku w grudniu – i trzymany w tajemnicy aż do teraz, aby dzielić się z ludźmi wyłącznie w języku hiszpańskim.

„Celem nigdy nie było ukrycie ślubu, było czerpanie z niego przyjemności i brak presji, że trzeba udzielać wywiadów lub działać w określony sposób, abyśmy nie byli do niego podobni, a ja jestem autentyczna” – mówi Toubia.„Chcieliśmy po prostu cieszyć się tą chwilą”.

 

MICHAEL FALCO / CHRISTIAN OTH STUDIO

 

I oni to zrobili! Uroczystości trwały pięć dni, zaczynając w środę 28 listopada, wraz z przybyciem do San Miguel ze 108 gości z różnych części Kanady, Stanów Zjednoczonych i Republiki Dominikańskiej, zakończone kościelnym ślubem w sobotę 1 grudnia i brunchem w niedzielę 2.

„Znaliśmy tam każdego człowieka, nie było żadnej dodatkowej osoby, extra, której nie znaliśmy” – dodaje Royce. „Fakt, że znaliśmy każdą osobę, mieliśmy zaufanie … mogliśmy dosłownie pić, zachowywać się jak głupcy i nikt nie zamierzał zrobić zdjęcia, które wyglądałoby źle. Naprawdę czuliśmy się wolni tej nocy [po ślubie religijnym], co nie jest tak powszechne ”.

 

MICHAEL FALCO / CHRISTIAN OTH STUDIO

 

Uroczystość odbyła się w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Las Monjas, w sercu San Miguel De Allende w Meksyku. Aktorka z serialu Nocni Łowcy (Freeform) został zabrana do tej świątyni w białym Jaguarem i  bukietem róż. W kościele czekał na nią jej dwuletni narzeczony, podczas gdy kwartet zagrał piosenkę „Can not Help Falling in Love” jednego z ulubionych artystów nerwowego chłopaka, Elvisa Presleya. „Kiedy mnie zobaczył, jego oczy się rozluźniły”, wspomina Toubia, która została przekazana Royce’owi przez jej matkę, Mirtę Sonię Toubia (ojciec niedawno zmarł).

„To prawda”, przyznaje Royce z emocji, która go w tym momencie przeniknęła. I dodaje: „Wyglądała pięknie”.

Po mszy, która miała chwile śmiechu, goście pary dołączyli do nich w niesamowitej imprezie. Tam, Royce serenadował swoją obecną kobietę swoim tematem “Darte un beso” i wszyscy pili, jedli i byli szczęśliwi aż do późnej nocy.

 

MICHAEL FALCO / CHRISTIAN OTH STUDIO

 

A jak to jest być żonatym mężczyzną, panie Royce? „ To część dorastania,stania się mężczyzną”, mówi piosenkarz, który pracuje nad swoim nowym albumem, Alter Ego . „Kocham moich fanów, moją rodzinę i mam nadzieję, że każdy może mnie wspierać i moją żonę. Chcieliśmy się tym podzielić z fanami … chcieliśmy podzielić się naszą historią. ”

 
 
 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *