Najmłodszy syn Jenni Rivera debiutuje jako piosenkarz

Juan Ángel López pokazuje„Chicano Jalisciense”, wersję piosenki, którą jego matka nagrała, gdy miał mniej niż rok

Juan Ángel López, najmłodszy syn Jenni Rivera , zadebiutował w piątek jako piosenkarz „Chicano Jalisciense”, to piosenka, którą jego matka nagrała, gdy miał mniej niż rok.

 

„Wybrałem ją, ponieważ ma ona dla mnie bardzo dużą wartość emocjonalną” – powiedział artysta w  Puro Pa’DELante z wytwórni płytowej Ángel del Villar.

 

Wersja Juana Ángela, jak sam siebie nazywa 18-latek, zawiera zwrotki, w których określa się jako „Kalifornijczyk wychowany w meksykańskich zwyczajach” i opowiada o swojej matce i Long Beach, mieście Los Angeles w Kalifornii, gdzie dorastał.

 

 

Jenni Rivera zaprezentowała „Chicana Jalisciense” w 2001 r. Jako część albumu „Se las voy a dar a otro”, który nagrała z Acuario Records, firmą jej ojca, Pedro Rivera.

Juan Ángel utrzymuje w swojej wersji klasyczną instrumentację zespołu z silnym akcentem na instrumenty dęte.

Młody performer, który wielokrotnie wspinał się na scenę z matką, brał udział w dwóch „reality show” z rodziną.

Od 2016 roku jest częścią programu „The Riveras”, rodzeństwa.

Juan Ángel wyjaśnił, że przygotowuje się do roli jako piosenkarz od pięciu lat, w czasie których starał się studiować wokalizację i oceniać różne gatunki muzyczne.

W 2018 roku przeszedł intensywny trening fizyczny i dietę, którą zarejestrował w swoich sieciach społecznościowych, dzięki czemu stracił ponad 20 kilogramów.

„Chicano Jalisciense” został wydany na platformach „streaming” przez Sweet Sound Records, Inc., wytwórnię płytową swojej starszej siostry, Chiquis Rivera, która współpracuje z Sony Music przy dystrybucji ich muzyki.

Juan Ángel, lepiej znany jako Johnny, urodził się z drugiego małżeństwa „La diva de la banda” z Juanem Lópezem, który zmarł w więzieniu w 2009 roku, kiedy chłopiec miał 8 lat.

Ojciec odbywał karę za handel narkotykami w Stanach Zjednoczonych. Trzy i pół roku później Jenni Rivera zginęła w katastrofie lotniczej w Meksyku.

Dwie najstarsze córki piosenkarki, Chiquis i Jacqie, również zostały piosenkarkami. Pierwsza wykonuje meksykańską muzykę regionalną, a druga muzykę chrześcijańską.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *