Najbardziej rozpoznawalni w Meksyku

To gromadzi kobiety i mężczyzn, którzy są najbardziej identyfikowani i cenieni w tym kraju, zgodnie z Personality Media

Niezależnie od tego, czy chodzi o marketing, czy po prostu o potwierdzenie wartości artysty, wielonarodowe Personality Media (z siedzibą w Meksyku, Hiszpanii i Argentynie) otrzymały zadanie zebrania 10 najważniejszych najbardziej znanych osobistości narodowych i ceniony w granicach Meksyku.

 

Badanie przeprowadzone piąty rok z rzędu objęło ponad 20 tysięcy meksykańskich konsumentów, zgodnie z oświadczeniem. „To strategiczne źródło odniesienia dla rynku marketingu i komunikacji”.

 
 

W klasyfikacji (która obejmowała 1300 osobowości w różnych kategoriach) te, które zobaczymy poniżej, to te, które uzyskały ponad 90% uznania w populacji meksykańskiej i zostały uporządkowane według „ogólnej oceny” , zgodnie z postrzeganiem przez respondentów, których ocena wynosiła od 1 do 10.

 

1.- Eugenio Derbez

NOTIMEX

 

Meksykański jest obecnie w swoim projekcie streamingowym o nazwie „LOL: Last One Laughing”, który jest reprodukowany przez platformę cyfrową Amazon Prime Video i w tej ankiecie uzyskał 100% uznania i ocenę, która ceni go świetnym łącznie 8,31.

2.- Guillermo del Toro

INFORMADOR / A. Camacho

 

Dla filmowca z  Tapatío uznanie wyniosło 95%, a ocena – 8,23. Otrzymanie Oscara, którego zdobył  w r., wciąż jest w umyśle Meksyku. Jego „En casa con mis monstruos” ukaże się wkrótce.

3.- Diego Luna

INFORMADOR / G. Gallo

 

Po wystąpieniu w „Narcos: Mexico” mógł przygotować udział wraz z Yalitzą Aparicio („Roma”) w projekcie Guillermo del Toro. Na razie uzyskał 97% uznania i 8.17 oceny, co plasuje go na trzecim miejscu.

4.- Gael García

UNIWERSAL

 

„Charolastra” major cieszy się  95% uznaniem i kwalifikacją 8.12. Obecnie przeprowadza swoją trasę koncertową po Ambulante, promując film dokumentalny.

5.- Xavier López

NOTIMEX

 

Lepiej znany jako „Chabelo”, 84-letni aktor uzyskał 100% uznania, ale tylko 7,99 ratingu.  Ostatnio brał udział w filmie „El Complot Mongol”.

Sprawdź także  Bom Dia, Verônica: poznaj brazylijski horror od Netflix

6.- Yuri

UNIWERSAL

 

jest rozpoznawana przez 100% Meksykanów, ale jest oceniana tylko z wynikiem 7,91. Być może jej brak empatii wobec Yalitzy Aparicio odniósł się do opinii publicznej, ale to nie odbiera punktów jej talentowi.

7.- Martha Higareda

UNIWERSAL

Ta została uznana za publicznie znaną w 95%, a jej wartość jest oceniana na 7,89. Jest bohaterem filmu „No manches Frida 2”, który ma premierę w tym tygodniu z Omarem Chaparro.

8.- Jaime Camil

UNIWERSAL

Popularny aktor otrzymuje 96% uznania i 7,86 w swojej wartości. Wśród jego najnowszych projektów jest premiera filmu „Las píldoras de mi novio”, który ukaże się latem.

9.- Vicente Fernández

NOTIMEX

 

Trudno uwierzyć, że „El Charro de Huentitán” nie osiągnął całkowitego uznania publicznego w tym badaniu, mając 99%, a jego wartość plasuje go na poziomie 7,82.

10.- Karla Souza

UNIWERSAL

miała 92% uznania wśród badanych Meksykanów i 7,81. W tej chwili gra w amerykańskiej serii „How to Get Away with Murder”.

 
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź