Marlene Favela, w tarapatach „Por amar sin ley”

Aktorka opowiada o swojej roli „Moniki” w serialu telewizyjnym Televisy i jej powrocie do Meksyku

Aktorka Marlene Favela przyjęła zaproszenie Alberto „El Güero” Castro, aby wziąć udział w jednym z przypadków drugiego sezonu serialu „Por amar sin ley”, który nadawany jest od poniedziałku do piątku. Jej postać „Monica” zostaje postawiona przed sądem za zemstę po incydencie, w którym jej syn staje się paraplegikiem (sparaliżowany).

 

„Serial telewizyjny jest bardzo interesujący w takich przypadkach jak moja, kobieta, która żyje w nieszczęściu, że jej syn staje się niedorozwinięty z powodu błędów lekarskich. Następnie „Monica” (rola, którą odgrywa) próbuje wszelkimi sposobami oddać sprawiedliwość, ale nikt nie zwraca na nią uwagi. Interesującą rzeczą w tej roli jest to, jak się rozwija, ponieważ manipuluje ona stroną trzecią, zakochuje się w niej, wpada w jej sieci, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zemsta ”- powiedziała w wywiadzie, dodając, że powrót do pracy w Meksyku jest przyjemnością. , ponieważ obecnie mieszka w Australii.

Poza ponowną współpracą z Castro, bardzo atrakcyjne było dla niej nawiązanie do historii, które zdarzają się w prawdziwym życiu. „Widzimy prawdziwe postacie, w tym przypadku nie oznacza to, że ta kobieta jest zła, ona po prostu chce zemsty, ponieważ każda kobieta zrobi wszystko dla swojego syna, chociaż nie twierdzę, że musimy zachęcać do przemocy. Zawsze uważałem, że przemoc generuje więcej przemocy, ale jest to wezwanie do lekarzy i do nas jako społeczeństwa, aby w tym kraju tego typu przypadki nie pozostały bezkarne ”.

 

Marlene podkreśla, że w wielu z tych przypadków, takich jak ten przedstawiony w serii, ludzie nie mają pieniędzy, aby uciec się do dobrego prawnika, „nie mogą zrobić wiele po prostu ze strachu, ignorancji lub dezinformacji. Moja praca i moja praca jako aktorki polega więc na tym, aby wziąć tę historię i zastanowić się, aby uświadomić sobie, czy jesteśmy blisko czegoś podobnego, uciekać się do władz i śledzić to. ”

Zapytana o kontynuowanie pracy w Meksyku, wskazuje, że przy ponad 20 projektach telewizyjnych, które ją obejmują, tak długo, jak jest dobra historia, chętnie wróci do tego kraju, zawsze za nowymi wyzwaniami

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *