Madonna i Maluma ujawniają pierwsze spojrzenie na „Medellín”

Nowy singiel będzie należał do albumu „Madame X”, po albumie „La Reina del Pop”

Madonna pokazała w ciągu ostatnich godzin pierwsze spojrzenie na „ Madame X ”, piosenkę, która będzie tytułować jej pierwszy album od czterech lat, w tym kolejny duet z Malumą zatytułowany „Medellín”, który ujrzy światło dzienne w tę środę.

 

„To, co najbardziej boli / to, że nie zostało utracone”, to słychać  krótko w filmie zamieszczonym na ich portalach społecznościowych, a kierował nią portugalski Nuno Xico.

 

 
 

 

W tym podglądzie, w którym słychać tylko kilka sekund nowej piosenki, Madonna mówi, że zdecydowała się nazwać swój album „Madame X” i zastanawia się nad tożsamością tej postaci, szpiegiem, który podróżuje po świecie „walcząc o wolność i doprowadzanie światła do ciemnych miejsc. ”

„To monitor cha cha cha, nauczycielka, głowa państwa, gospodyni domowa, amazonka, więzień, student, matka, dziewczyna, zakonnica, piosenkarka, święta, dziwka”, recytuje.

 

 

Zaledwie kilka godzin po tej publikacji Madonna przekazała więcej informacji o swoim nowym materiale na zdjęciu zatytułowanym „Medellín”, w którym widziana jest w towarzystwie Malumy.

„To wydaje się niewiarygodne, wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale jest to rzeczywistość! 17 kwietnia uruchomimy naszą piosenkę # Medellín”, potwierdził również kolumbijczyk w swoich sieciach.

 

 

Nowy album Madonny, zapowiadany podczas jej pobytu w Portugalii, będzie czternastym studyjnym albumem w jej karierze i nadejdzie cztery lata po wydaniu „Rebel Heart”.

Oczekuje się, że jej globalna prezentacja będzie miała miejsce 18 maja w wielkim finale Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Tel Awiwie (Izrael).

 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *