Dawid Bisbal ujawnia jak sport miał wpływ na jego karierę

Artysta udostępnił zdjęcie, kiedy był nastolatkiem uprawiającym kolarstwo


Do dziś nie ma nikogo, kto zatrzymałby Davida Bisbala. Stał się on jednym z najbardziej znanych hiszpańskich artystów w przemyśle muzycznym. 

Ale na długo przed tym, zanim stał się gwiazdą, którą znamy dzisiaj, jeszcze zanim przeszedł przez akademię Operación Triunfo , David miał inną pasję: kolarstwo . Artysta chciał podzielić się ze swoimi trzema milionami fanów na Instagramie kilkoma starymi zdjęciami, na których widzimy go uprawiającego ten sport.

Na pierwszym zdjęciu widzimy go w wieku młodzieńczym, pedałującego w bardzo profesjonalny sposób. W drugim jest na samochodzie, z rowerami w tyle. 

 

 

Publikacja zdobyła ponad 40 000 polubień w mniej niż 24 godziny, a piosenkarz dodał do tego tekst wyjaśniający czasy, w których trenował:

„Nie jestem pewien co do roku, ale musiałby być 96 lub 95. Spędziłem wiele godzin na treningach Almerii z zespołem, chociaż nie osiągnąłem wspaniałych wyników sportowych, ten zespół zostawił mi wspaniałe dziedzictwo, sprawił, że stałem się zdyscyplinowany w moim wielkim zawodzie jako muzyk i piosenkarz. Kocham cię, mam nadzieję, że ci się spodoba.”

Jak można przeczytać, chociaż piosenkarz nie radził sobie zbyt dobrze w tym sporcie, pomogło mu to jako muzyk. Obie profesje wymagają wiele poświęceń i potrzebują dużo wytrwałości.

Ale to nie jedyny zwrot, który Bisbal opublikował w tych tygodniach. Tydzień temu David zaczął przeszukiwać wspomnienia i znalazł jedno ze zdjęć swojego pierwszego albumu Corazón Latino. Był rok 2002 i właśnie opuścił Akademię Operación Triunfo.

 

 

„W kwietniu 2002 zrobiliśmy sesję zdjęciową do mojego pierwszego albumu„ Corazón Latino ”z moim wielkim przyjacielem José Irun. Jaki śmiech i jak dobrze się bawiliśmy w tym czasie i jak widzimy zespół teraz, porównując zdjęcie z filmem Blue Lagoon. ”

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *