Tak brzmi HP, nowe brzmienie od Malumy

Pierwsza zapowiedź nowego projektu muzycznego: 11:11


Pierwsza piosenka Malumy w 2019 roku jest już dostępna. Pełna wersja jest dostępna na Spotify i Youtube.

HP to nazwa motywu, który służy jako karta prezentacyjna do oczekiwanego projektu muzycznego 11:11, o którym już kilka dni wcześniej pisałam.

Teraz kolumbijskie reggaetonero korzysta z portali społecznościowych, aby zaprezentować nowe szczegóły tego albumu, ale na razie wciąż ignorujemy datę jego wydania.

To, co mamy, to okładka singla i krótki fragment wideo.

 

Jak napisaliśmy na początku wiadomości, jest to pierwsza piosenka, która ujrzała światło dzienne, ponieważ piosenkarz zostawił nam wiele wskazówek dotyczących przyszłej współpracy.

Pierwszy z nich nic więcej i nic mniej to duet z Madonną, Królową Popu . Ich spotkanie w studiu nagraniowym zostało spopularyzowane za pośrednictwem sieci, ale tysiące fanów spodziewa się wkrótce dowiedzieć się więcej o tym, co może być jednym z tematów roku.

Drugi,: J Balvin . Oboje pracują kilka dni w Nowym Jorku i teraz możemy tylko czekać, aż współpraca wynikająca z tego spotkania ujrzy światło.

W tej chwili brakuje nam szczegółowych informacji na temat wszystkich tych duetów i czy będą one częścią wspomnianego projektu Malumy: 11:11.

Udostępnij
Sprawdź także  CO KNUJĄ MALUMA I PRINCE ROYCE?

Zostaw odpowiedź