Marimar Vega potępia ataki po ogłoszeniu swojego związku

Marimar Vega podzieliła się z fanami ty, jaką ilością krytyki i hejtu spotkała się niedawno.

Na premierze filmu „En las buenas y en las malas, ” aktorka przyznała, że ona i Horacio Pancheri tworzą obecnie związek.

Wiadomość ta nie ucieszyła zbytnio zwolenników Pauliny Goto, ex-Pancheri, którzy wypowiedzieli silne komentarze przeciwko Marimar Vegi. „Więcej miłości i mniej nienawiści” – odpowiedziała córka Gonzalo Vegi w wiadomości, w której prosi o powstrzymanie ataków przeciwko niej.

„Tutaj czekam … wszystkie komentarze, które będą obrażać i atakować to zdjęcie … Nigdy nie byłem uzależniony od tego typu„ cyberataków ”i jako dziewczyna jestem przyzwyczajona do tego, że moje życie jest publiczne i jawne, że miałem dowiedzieć się, że tego rodzaju rzeczy nie mają na mnie wpływu … i tak naprawdę nie mają na mnie wpływu, ale tym razem chcę to ujawnić, ponieważ sprawia mi to głęboki smutek, gdy widzę nienawiść, przemoc, której brak szacunku może istnieć u człowieka, nie wystarczy, aby zobaczyć straszne rzeczy, które już się zdarzają na świecie, aby zaatakować nas w ten sposób na portalach społecznościowych, więcej miłości i mniej nienawiści – napisała w swoich sieciach.

Użytkownicy w sieci pokazali swoje wsparcie i sympatię: „Wszystkie komentarze są brzydkie, pełne zazdrości, jesteś piękna, a jeśli facet cię wybrał, to dlatego, że widzi cię jako wspaniałą kobietę”.

„Nieważne z kim chodzisz, to twoje życie i zostawmy to w spokoju, co dobrego sprawi pisanie tylu bzdur,  pozwólmy żyć, a jeśli idziesz teraz z jednym, a jutro z innym to twoje życie”, to niektóre z komentarzy.

Udostępnij
Sprawdź także  Aktorzy Televisa emigrują do Telemundo

Zostaw odpowiedź