José Ron spróbuje szczęścia w świecie muzyki

Meksykański aktor będzie trzymał się z dala od telewizji, aby spróbować szczęścia w świecie muzyki jako perkusista zespołu muzycznego.

José Ron , który wystąpił w odnoszących sukcesy meksykańskich operach mydlanych, takich jak Enamorándome de Ramón , Simplemente María (Po prostu Maria)  y Muchacha italiana viene a casarse (Włoska narzeczona) , odłoży swoją ponad 15-letnia karierę jako aktor, aby spróbować szczęścia w świecie muzyki.

37-letni amant, który ostatnio wystąpił w melodramacie Ringo, telenoweli która jest obecnie nadawana w Meksyku z wielkim sukcesem, przygotowuje się do debiutu jako członek zespołu muzycznego, który ma zamiar wkroczyć do branży.

„Przygotowuję projekt, który ma związek z muzyką, jak powiedziałem, jest to jedna z moich pasji, poświęcam na to czas, bywa przy mnie na co dzień, to jest jak zabawa, ćwiczenia, przygotowywanie się do wszystkiego” – oznajmił Ron przed kamerami programu telewizyjnego Intrusos.

„Łączymy wszystko:  show, repertuar i wszystko, czego potrzebujemy, aby zacząć, ale dobrze, że zajmuje to trochę czasu, pracujemy i jesteśmy w tym procesie”, powiedział.

 

 

To, że będzie częścią zespołu, nie oznacza jednak, że zostanie obsadzony jako piosenkarz, ponieważ, jak wyjaśnił w tym wywiadzie, wcieli się w rolę perkusisty.

„Jestem tylko na perkusji, wokalista jest tam i wszyscy są jego” – wyjaśnił.

„Jesteśmy rockmanami, są covery, ale jesteśmy bardziej rockmanami niż cokolwiek innego (chyba miał na myśli, że nie są  boysbandem :P)” – powiedział.

 

 

Przez piętnaście lat swojej kariery artystycznej Ron brał udział w kilkunastu telenowelach, przyjmując wiodącą rolę w większości z nich.

Udana trajektoria, która pozwoliła aktorowi mieć dzisiaj ponad dwa miliony obserwujących na Instagramie, sprawiła, że zdobył przychylność publiczności i fanów.

 
Udostępnij
Sprawdź także  Danilo Carrera chwali się swoim wiejskim stylem „Quererlo todo”, jego nowej telenoweli

Zostaw odpowiedź