Dulce María nie zaprosi członka RBD na swój ślub

Dulce María , która zaledwie kilka tygodni temu ogłosiła swoje zaręczyny z Paco Álvareza poprzez okładkę magazynu Hola! Meksyk planuje zaprosić prawie wszystkich swoich byłych partnerów RBD na wesele. I piszę”prawie wszyscy”, ponieważ piosenkarka pozostawi członka grupy muzycznej poza listą gości, a ona, jak to niedawno przyznała meksykańska gwiazda podczas czerwonego dywanu w Meksyku, ma do tego oczywisty powód.

Victor Chavez / WireImage

 

Dulce Maria wspominała w programie meksykańskiej telewizji Sale el sol, że nie zaprosi swoich byłych chłopaków, mimo że np była zaproszona na czyjś ślub. Tu miała na myśli też aktora Alfonso Herrera , z którym miał „intensywny” romans w młodości.

„Ale z szacunku dla wszystkich, swojej rodziny i mnie, a nie będzie obecnych ex-dziewczyn, byłych chłopaków [oni odnosząc się również do byłych partnerów narzeczonym]”, powiedział aDulce, który ma około 6 milionów fanów na Instagram.

„Ale wszyscy inni, oczywiście, tak, zamierzam zaprosić ich wszystkich, nie wiem, czy przyjdą” – dodała.

 

Jason LaVeris / FilmMagic

 

Dulce i Alfonso zaręczyli się w 2003 roku podczas kręcenia telenoweli dla nastolatków Clase 406 i romans trwał aż do Rebelde (2004), etapu, gdzie ich romans dobiegł końca.

„Wiek, który mieliśmy, był zwykłym wiekiem, który na początku był już intensywny. Jak więc może nie być intensywnie, gdybyśmy wszyscy byli razem? ” mówiła ex RBD w ubiegłym roku w wywiadzie Suelta la sopa (Telemundo).

Udostępnij
Sprawdź także  "Yo soy Betty, la fea”, ta aktorka odeszła od aktorstwa i dziś wygląda zupełnie inaczej

Zostaw odpowiedź