Czym jest Plank Challange, do którego dołączył Alejandro Sanz

Wydaje się, że nie ma miesiąca, w którym jakiś viral nie stałby się modny ! Dotarliśmy do punktu, w którym nawet rzucenie plasterka sera dziecku na twarz jest powodem, aby wyjąć telefon i nagrać go. Ale nie wszystkie wyzwania proponowane w Internecie są bez znaczenia.

Plank Challange, nowe wyzwanie viral znamy dzięki Alejandro Sanz , pomaga nam uzyskać kształt i poprawić naszą kondycję w zaledwie trzydzieści dni. Powód? To jest słynne ćwiczenie, które wszyscy, którzy kiedykolwiek odwiedzili siłownię, znają bardzo dobrze: plank (deska).

„Mój przyjaciel Domingo Zapata wysłał mi wyzwanie z La Linda, Plank Challenge. 20 sekund było gładkie, a ja jestem na 11 dniu. Nominuję moich #fans i Fernando Tejero ”, madrycki piosenkarz nagrał krótki filmik, w którym pojawia się wykonując ćwiczenie. I wydaje się, że nic go to nie kosztuje, w rzeczywistości nawet ośmiela się gwizdać!

 

Czy aktor Fernando Tejero odważy się na wyzwanie i kontynuuje viral? 

 

Ale czym jest Plank Challenge?

Wyzwanie Deski to powtarzanie przez co najmniej 30 dni ćwiczenia. Oczywiście, każdego dnia będziesz musiał spędzać więcej czasu w pozycji deski. Pierwszego dnia będzie trzeba utrzymać tylko 20 sekund, ale w dniu 30 będziesz musiał trzymać pięć minut. Jednak ciało stopniowo się do tego przyzwyczaja.

Wyzwanie stworzyli włoscy twórcy fitness Linda Morselli i Renata Zanchi: „Przez 30 dni, razem z Renatą Zanchi, postaramy się podjąć wyzwanie: wyzwanie dla deski (lub ABS). My też tego nie robiliśmy. Zaczniemy od zaledwie 20 sekund dziennie, aż stopniowo osiągniemy … pięć minut.

 

 

A czym jest Deska? Jest to bardzo efektywne ćwiczenie, w którym używasz własnej masy ciała i która służy do stabilizacji i wzmocnienia wszystkich mięśni tułowia. Celem jest uformowanie prostej linii od stóp do głowy z twoim ciałem, dlatego wskazane jest, abyśmy na początku stawali przed lustrem. Czy odważysz się to zrobić?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *