Czym jest Plank Challange, do którego dołączył Alejandro Sanz

Wydaje się, że nie ma miesiąca, w którym jakiś viral nie stałby się modny ! Dotarliśmy do punktu, w którym nawet rzucenie plasterka sera dziecku na twarz jest powodem, aby wyjąć telefon i nagrać go. Ale nie wszystkie wyzwania proponowane w Internecie są bez znaczenia.

Plank Challange, nowe wyzwanie viral znamy dzięki Alejandro Sanz , pomaga nam uzyskać kształt i poprawić naszą kondycję w zaledwie trzydzieści dni. Powód? To jest słynne ćwiczenie, które wszyscy, którzy kiedykolwiek odwiedzili siłownię, znają bardzo dobrze: plank (deska).

„Mój przyjaciel Domingo Zapata wysłał mi wyzwanie z La Linda, Plank Challenge. 20 sekund było gładkie, a ja jestem na 11 dniu. Nominuję moich #fans i Fernando Tejero ”, madrycki piosenkarz nagrał krótki filmik, w którym pojawia się wykonując ćwiczenie. I wydaje się, że nic go to nie kosztuje, w rzeczywistości nawet ośmiela się gwizdać!

 

Czy aktor Fernando Tejero odważy się na wyzwanie i kontynuuje viral? 

 

Ale czym jest Plank Challenge?

Wyzwanie Deski to powtarzanie przez co najmniej 30 dni ćwiczenia. Oczywiście, każdego dnia będziesz musiał spędzać więcej czasu w pozycji deski. Pierwszego dnia będzie trzeba utrzymać tylko 20 sekund, ale w dniu 30 będziesz musiał trzymać pięć minut. Jednak ciało stopniowo się do tego przyzwyczaja.

Wyzwanie stworzyli włoscy twórcy fitness Linda Morselli i Renata Zanchi: „Przez 30 dni, razem z Renatą Zanchi, postaramy się podjąć wyzwanie: wyzwanie dla deski (lub ABS). My też tego nie robiliśmy. Zaczniemy od zaledwie 20 sekund dziennie, aż stopniowo osiągniemy … pięć minut.

 

 

A czym jest Deska? Jest to bardzo efektywne ćwiczenie, w którym używasz własnej masy ciała i która służy do stabilizacji i wzmocnienia wszystkich mięśni tułowia. Celem jest uformowanie prostej linii od stóp do głowy z twoim ciałem, dlatego wskazane jest, abyśmy na początku stawali przed lustrem. Czy odważysz się to zrobić?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *