Będą bohaterami nowej wersji La usurpadora (Paulina)

Ximena Rubio i Andrés Palacios będą bohaterami nowej wersji tej udanej historii, która kiedyś prowadziła Gaby Spanic i Fernando Colungę.

Nowa wersja przebojowej telenoweli La Usurpadora, którą Televisa wprowadza w formacie seryjnym w ramach produkcji Carmen Armendáriz , potwierdziła już bohaterów.

Według zapowiedzi dziennikarza Álexa Kaffie , aktorką, która podejmie wyzwanie gry bliźniąt, Pauliny Martínez i Paoli Bracho zostanie meksykanka Ximena Rubio , która brała udział w operach mydlanych, takich jak Las Aparicio (2010) i Corazón partido (2005) ,

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, Televisa zdecyduje się na niezbyt popularną twarz – aktorka ma na Instagramie nieco ponad tysiąc fanów – ale z dużym doświadczeniem w filmie i telewizji, aby przewodzić historii, która w 1998 r. dała sławę w Wenezueli Gaby Spanic .

 

Mezcalent

 

Jeśli chodzi o postać, którą Fernando Colunga grał znakomicie , mówi się o chilijskim Andrésie Palaciosie , który w ostatnich latach stał się bardzo popularną twarzą w Televisie w telenowelach, taki jak Las amazonas , El bienamado i Tendias ser ty .

 

 

Jeśli informacje są prawdziwe, Ximena i Andrés będą bohaterami nowej wersji La usurpadora , której nagrania rozpoczną się w kwietniu.

Nowa wersja La usurpadora jest częścią Fábrica de sueños , ambitnego 12-tytułowego projektu seryjnego, który przyniesie najbardziej udane telenowele ostatniej dekady nowym pokoleniom , w krótkich formatach nie przekraczających 25 rozdziałów i najwyższej jakości produkcji.

W uzupełnieniu do serii z 1998 roku ze Spanic w roli głównej, Televisa będzie ożywiać inne klasyki gatunku jak Cuna de lobosEl maleficioRubíColorinaLa madrastraLos ricos también lloranRosa salvajeCorona de lágrimasQuinceañeraEl privilegio de amar i Corazón salvaje.

 
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *