Amaral podaje nazwę nowego albumu

’Salto al color' to tytuł jej nowej pracy

Amaral ma już nową płytę. Zespół z Saragossy, założony przez Evę Amaral i Juana Aguirre, ujawnia w wideo nazwę ich ósmego albumu studyjnego: Salto al color .

Ze swojego studia O Gato Negro nagrali wideo, w którym oboje malują ścianę kolorami, a następnie piszą „Salto al color”. Muzyka w tle wydaje się zdradzać, że ta nowa praca przyciągnie więcej dźwięków elektronicznych.

Chociaż data premiery jest nadal nieznana, wiemy, że zostanie wydana pod koniec lata 2019 r.i że będzie miała 13 nowych utworów skomponowanych przez Evę i Juana.

Tytuł ujawnia już silny kontrast do jego najnowszego albumu studyjnego. Od czerni Nocturnal do koloru, który niewątpliwie pojawi się w ich nowym projekcie. W piosenkach będzie obecny „ocean dźwięków kolorów, w których drewno i metal współistnieją, serce i kora, ciało, dusza i radość życia”, mówi komunikat prasowy.

 

Po publikacji Superluna, Directo desde El Planeta Tierra , która obejmuje zamknięcie Night Tour, nie słyszeliśmy nic od grupy. Ale to koniec, ponieważ wkrótce zaczną wydawać pierwsze single.

Wiadomości zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem wśród fanów.  „Co za wspaniała wiadomość, wyobrażam sobie kontrast, jaki będziecie mieli z Nocturnal, tytuł już daje mi do zrozumienia, że ​​utwory będą miały różne wiadomości”. Udostępnili je także na Twitterze i Instagramie, gdzie zostawili wiadomości zachęcające: „Po prostu brutalne” lub „najpiękniejsza rzecz na wiosnę, która nadchodzi”.

Ponadto Jump to the color będzie pierwszym albumem firmy Sony Music . Jego najnowsze prace: Hacia lo salvaje  (2011), Nocturnal (2015) i Nocturnal Solar Sessions (2017) zostały opublikowane przez grupę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *