Alejandro Sanz ujawnia współpracę przy „#ELDISCO”: CamillaCabello, Nicky Jam, Resident i Judit Neddermann

5 kwietnia krążek trafi do sprzedaży

„Wyobrażałem cię sobie tak wiele razy … że przyjeżdżasz i mnie zaskakujesz”. Czy słowa Alejandro Sanza pojawiają się w sieciach z obrazem, ujawniają problemy, które znajdziemy w # ElDisco.

Znamy już singiel z Nicky Jam w Back in the city (link) . Rozwinęła się też współpraca z Camilą Cabello , w piosence „ Mi persona favorita , co sprawia, że ​​myślimy iż piosenka będzie po hiszpańsku.

Ale jest też temat Los Lugares  z Residente , który sprawia, że ​​myślimy, że będzie krytyka społeczna lub przynajmniej wezwanie do refleksji, znak rozpoznawczy połowy z Calle 13 .

I wreszcie spotykamy Judit Neddermann , młodą katalońską dziewczynę w wieku 27 lat. „To oficjalne! Śpiewam piosenkę na nowym albumie Alejandro Sanza i umieram ze szczęścia i iluzji. To było, jest i będzie darem na całe życie. Z dużym pragnieniem, którego słuchasz ”, napisała w swoich sieciach. Nie wiemy jednak, czy będzie śpiewała w języku katalońskim, hiszpańskim czy portugalskim, w trzech językach, którymi zazwyczaj operuje.

Jest w sumie 10 piosenek, a raczej 9, ponieważ jedna z piosenek, Te canto un son , ma dwie wersje, jedna z nich wyjaśnia, że ​​Alejandro jest zaangażowany w ewolucję i eksperymentowanie z dwuuszną mieszanką , rewolucyjną technologią dźwięku stereo, który generuje poczucie przestrzeni i dynamiki bez precedensu i zaskoczy tych, którzy słyszą go przez słuchawki.

Album został nagrany między marcem a październikiem 2018 roku w Art House Studios i Mow Studios w Miami i został wyprodukowany przez Julio Reyes Copello.

Dostępna jest ograniczona edycja deluxe, która obejmuje.

# CD w ekskluzywnym formacie z alternatywną okładką.

# Ekskluzywny przezroczysty winyl.

# Litografia podpisana i ponumerowana.

# Pokrywa soczewkowa z efektami 3D.

Na okładce Alejandro łączy dwie swoje pasje: muzykę i malarstwo . Widzimy jego ręce zabarwione na czerwono, które kontrastują z czarno-białym tłem i kostiumami. Jeden z najbardziej wyrazistych piosenkarzy.

Pozostaje tylko poczekać do 5 kwietnia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *