Aktorka Christian Bach umiera z powodu zatrzymania oddechu

Śmierć miała miejsce 26 lutego, ale rodzina ukrywała tę wiadomość, aby uczcić aktorkę, by trzymać sprawy osobiste z dala od światła reflektorów

Argentyńska aktorka Christian Bach zmarła 26 lutego w wieku 59 lat, poprzez zatrzymanie oddechu, ale rodzina Zurita ogłosiła dziś wiadomość za pośrednictwem oświadczenia.

 

„W ten sposób chcemy podzielić się z wami wielkim żalem dla tej rodziny. Christian Bach zmarła 26 lutego tego roku z powodu zatrzymania oddechu „- czytamy w liście.

 

Wyjaśniono, że wiadomości tą ujawniono dopiero dziś, gdyż zawsze była to wola zachowania spraw osobistych i rodzinnych w absolutnej prywatności, aby prowadzić normalne życie równolegle do zawodu i ekspozycji medialnej wywodzącej się z jej pracy.

„Prosimy was, abyście przyjęli tę wiadomość z szacunkiem i uczuciem, aby być wiernym jej życzeniom, zawsze pełnym szacunku i miłości dla tych, którzy wsparli was przez całą jej karierę.”

O Christian Bach, mówi jej rodzina, „była wspaniałą aktorką i wzorową kobietą, wspaniałą matką i żoną, która wypełniła życie swojej rodziny  miłością, odwagą, a także pragnieniem, aby żyć w sposób zgodny z jej pomysłami. Tęsknimy.

„Dzisiaj mówimy do was z wielkim bólem w naszych sercach, dzisiaj musimy iść w jej ślady i iść naprzód bez niej, bez jej fizycznej obecności, przekonani, że w żadnym momencie naszego życia nie przestaniemy jej kochać i będziemy mieć ją w umyśle.”

Aktor Humberto Zurita, a także jego dzieci Emiliano i Sebastián, podkreślili, że była wspaniałą kobietą.

„Kobieta oddana swoim dzieciom, rodzinie i publiczności, którą kochała i szanowała”. W ten sam sposób wiemy, że wielbiciele kochali ją i szanowali ją za bycie kobietą, którą jest, była i zawsze będzie w każdym sercu „- zakończono oświadczenie.

W 2017 roku pojawiły się w mediach informacje, że aktorka cierpi na nieuleczalną chorobę zwyrodnieniową i kości, tak że ledwo może stanąć na własnych nogach.

Ostatni raz uczestniczyła w telewizji w melodramacie „La impostora” (2014), w którym dała życie „Raquel Altamira Vda. De Leon” .

Nie wiadomo do tej pory , gdzie została pochowana słynna aktorka ról w telenowelach  takich jak „La chacala”, „Los ricos también lloran” i „Bodas de odio”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *