Zabłąkana kula zabija kolumbijskiego piosenkarza Legardę

27-letni piosenkarz otrzymał strzał w głowę podczas usiłowania rabunku w sąsiedztwie El Poblado

Kolumbijski piosenkarz znany jako Legarda zmarł po ciężkiej ranie w głowę od zabłąkanej kuli, przy próbie kradzieży w dzielnicy El Poblado w Medellín, stolicy departamentu Antioquia.

 

Sekretarz Bezpieczeństwa Medellin, Andres Tobon Villada, powiedział, że piosenkarz , 27 – lat – z miasta Popayan, otrzymał strzał w głowę podczas wymiany strzałów pomiędzy mężczyznami próbowali rabunku samochodu w okolicy.

 

W samochodzie, który próbowano ukraść podróżował także pracownik firmy ochroniarskiej, więc był uzbrojony i strzelał do atakujących, zabijając jednego z nich, jak lokalne media podały.

 

 

Legarda, który jechał samochodem w okolicy w momencie wypadku, został poważnie ranny, więc został zabrany na pogotowie w klinice Medellin, jednak szpital nie miał jednostki intensywnej terapii, a piosenkarz musiała być wysłany do kliniki León XIII, gdzie w końcu umarł.

Według raportu medycznego wokalista przybył z raną postrzałową czaszki i diagnozą bardzo poważnego uszkodzenia mózgu . Ze względu na ciężki stan doszło do zatrzymania układu  krążeniowo-oddechowe i mimo reanimacji zmarł 20 minut później.

Legarda, która mieszkał w młodym wieku w Atlancie w Stanach Zjednoczonych, zaczął pisać utwory od 10 roku życia i zyskała sławę w 2015 roku z motywem „Mil Lágrimas”.

Większość jego kariery poświęcona była miejskiemu gatunkowi, podkreślając jego współpracę z Andy Rivera i Dylan Fuentes, a także będąc suportem takich postaci, jak Pitbull i Don Omar.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *