Współpraca Malumy i Madonny jest już w drodze

Maluma i Madonna poznali się latem zeszłego roku podczas ceremonii wręczenia nagród, a królowa popu „pobłogosławiła” karierę reggaetonisty, zapewniając, że jest gotowy na następny poziom.

Nie są to nasze słowa, ale zdanie, które Malumie. Kontakt między nimi nadal trwa do momentu, w którym powstaje wspólny utwór.

„Dla mnie ona jest królową, była bardzo pokorna i powiedziała mi, że kontynuuje swoją karierę, teraz pozostajemy w kontakcie, to osoba tak wielka duchowo i artystycznie, wierzy we mnie, że wszystkie moje sny są wznoszone i odnawiane. najbardziej wyjątkowa postać w mojej karierze ” Maluma wyjaśnił w swoim czasie, że ma nadzieję na ewentualny duet w przyszłości: ” Byłaby to najlepsza rzecz, która mogłaby mi się przydarzyć „.

Dobrze powiedziane i wykonane. Dzięki filmowi widzimy, jak podwójne M (Maluma i Madonna) dzieliło studio nagrań.

Maduma to nazwa wynikająca z połączenia obu talentów. Kilka dni po wideo to solista przesłał zdjęcia obojga.

Jeśli chodzi o utwory, które opuściło kolumbijskie reggaetonero, wydaje się, że ten temat będzie się nazywał Fuego .

 

Teraz najważniejsze pytanie brzmi: czy to wideo z zaledwie kilkoma sekundami i te zdjęcia są częścią kolejnego projektu nagraniowego Madonny, czy też Malumy (11:11) .

Kto wie, czy Maluma była już znalazł się na tym poziomie, o którym wspominała Madonna lub  czy 2019 rok otworzył drzwi, które wcześniej były zamknięte, ale prawdą jest, że w ostatnich tygodniach nazwisko Juana Luisa Londoño (Maluma) zostało powiązane z Shawn Mendes, Will. I.Am z Black Eyed Peas , Madonna i J. Balvin.

duety.

Udostępnij
Sprawdź także  Bad Bunny ma pozytywny wynik na koronawirusa

Zostaw odpowiedź