Ujawniono nazwiska gospodarzy Premio Lo Nuestro 2019

Univision ujawnia, że ​​Alejandra Espinoza, Victor Manuelle i Maite Perroni będą gospodarzami Premio Lo Nuestro 2019.

Nadchodzi jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy latynoskiej rozrywki: Premio Lo Nuestro. Stopniowo odkrywają szczegóły tego, co będzie wielką imprezą, która zgromadzi największe gwiazdy świata rozrywki podczas ceremonii, która zapowiada się na niezapomnianą.

Po tym, jak Univision  ukradkiem napomknął kto będzie gospodarzem.

Alejandra Espinoza powraca po raz kolejny jako jedna z prezenterów, a obok meksykańskiej artystki są dwa świetne nazwiska, które po raz pierwszy będą miały rolę gospodarza Premio Lo Nuestro: wokalista Victor Manuelle i artystka Maite Perroni .

Trio będzie miało gwiazdorską noc i bez wątpienia,  sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ oprócz roli dyrygenta , Victor jest także nominowany w trzech najważniejszych kategoriach : Tropikalna pieśń rok, Tropikalny Artysta Roku i Tropikalna Współpraca Roku.

Wieczór, który będzie miał miejsce 21 lutego w kultowym American Airlines Arena w Miami, obejmie kilku wybitnych artystów latynoskich: Natti Natasha , Reik, Daddy Yankee , Thalia , Marc Anthony i Silvestre Dangond to tylko niektóre z nazwisk, które zostały już potwierdzone.

Z drugiej strony, niektórzy artyści, którzy rywalizują jako kandydaci w najważniejszych kategoriach nocy to Maluma , Ricky Martin , Wisin i Yandel , Piso 21 , Reik , Juanes , Shakira , Thalía i Ozuna .

Udostępnij
Sprawdź także  Życie Jenni Rivera zostanie sfilmowane

Zostaw odpowiedź