Timbiriche żegna się … na razie

Grupa muzyczna pop zaprezentuje się 9 lutego w Audytorium Telmex

 

W sobotę, 9 lutego, o godz. 21.00 w Audytorium Telmex, Timbiriche wystąpi po raz ostatni na koncercie w ramach trasy „Juntos”, z którą świętowali 35 lat muzycznej kariery . W wywiadzie Diego Schoening zaprasza tapatíos, aby nie przegapili tej okazji, aby zaśpiewać z nimi klasyczne piosenki, ponieważ nie wiadomo, kiedy to może się powtórzyć.

„To ostatni kamień milowy i zakończenie trasy, bo w marcu myślę, że zakończymy tę wspaniałą uroczystość i udane spotkanie. I nie mogliśmy przestać odwiedzić tego miejsca w tym dniu 9 lutego w Audytorium Telmex dla wszystkich naszych ukochanych zespołów z Guadalajary „, zauważa Diego. O tym, czy będzie to ostatni punkt zjazdu, odpowiada, że ​​”już nauczyliśmy się mówić: Nie będę pił z tej wody „, ponieważ w poprzednich czasach mówiliśmy „ pewnie, że to jest ostatni, nie spotkamy się „i spójrzcie, za każdym razem spotkaliśmy się, … . Cały sukces, jaki osiągnęliśmy, przewyższył nas wszystkich, ale od marca wszyscy mają już swoje plany. „

 

Podczas swojej obecnej trasy koncertowej mieli 21 koncertów w National Auditorium oraz 75 prezentacji w Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej i Południowej. „Juntos” to również nazwa najnowszego materiału nagranego na żywo . Ponadto trasa została zaliczona do najbardziej udanych w tym roku. W marcu prestiżowy portal „Pollstar” umieścił ich trasę wśród 20 najlepiej płatnych, będąc ponad takimi artystami jak Justin Bieber i Maroon 5.

” To zaskoczyło wszystkich uczestników tej trasy, ale także publiczność. Nagle otrzymaliśmy wiadomość za wiadomością, które pojawiły się w gazecie „The New York Times” w Nowym Jorku, gdyż znaleźliśmy się wśród 20 najlepszych występów w 2018 roku. „.

Zostali również nagrodzeni nagrodami Legend of the Kids Choice; oraz w 16. edycji Las Lunas del Auditorio Nacional otrzymali wyróżnienie w kategorii Pop w języku hiszpańskim. „Mieli kilka wyróżnień. Nagroda „Legenda” nie jest przyznawana co roku, ale niektórym artystom, którym publiczność – dzieci i nastolatki – chcą przyznać i to był wielki zaszczyt, a także zabrało nas to do Lunas del Auditorio. To, co nas najbardziej uderza, polega na tym, że publiczności wciąż nas lubi i wydaje się, jakby to było wczoraj, a ludzie o tym nie zapominają i wciąż pamiętamy o nich. Jest to więc coś, co napełnia nas emocjami, uczuciem i szczęściem, że udało nam się przynależeć do jednego z najlepszych zespołów lat 80. i 90. w Meksyku. „

Diego wyjaśnia, że ​​przed końcem trasy nie przygotowują kolejnego albumu koncertowego ani żadnej szczególnej chwili, ponieważ oznaczałoby to dłuższy czas promocji, a każdy z nich ma już swoje własne projekty. „Już z wydanym DVD to coś, czego się spodziewaliśmy i chcieliśmy, myślę, że teraz znowu byłoby za dużo pracy i nie dotrwaliśmy do prób, by zrobić więcej”.

 

Po poprzednim pożegnaniu z Timbiriche, Diego poświęcił się aktorstwu, a później prowadzeniu porannych programów w Stanach Zjednoczonych. Jego intencją jest wznowienie tej ścieżki teraz, gdy trasa kończy się wraz z zespołem. „Ludzie często za mną tęsknili w ” porannym show „, wciąż powtarzają mi, że tęsknią za mną w telewizji; Byłem w programie numer jeden w Centralnej, Południowej Ameryce i Meksyku na poziomie Cablevisión . Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, w pierwszej kolejności, mieliśmy pięć nominacji do nagrody Emmy i trzy jako prowadzący. To dobrze mówi o pracy, którą wykonaliśmy jako zespół. ” Diego ma kilka ofert zarówno w telewizji, jak i radia, ale wkrótce poda więcej szczegółów.

Pogłoski nic więcej

W trakcie roku 2017 kilka zdjęć dzieci artystów z zespołu  Timbiriche zostało opublikowane, jedne jak pływają a drugie na koncercie w Telmex, który wygenerował plotkę, że ​​może być nowa grupa, aby zachować dziedzictwo rodziców , Ale Diego mówi, że to właśnie tak jest, plotka i nic więcej.

„To była tylko plotka. Bardzo dobrze się dogadują, bardzo się kochają. Moja córka Fernanda -ta największa – jest szaleńczo zakochana i namiętnie w komediach muzycznych, chce poświęcić się teatrowi muzycznemu, studiuje w Stanach Zjednoczonych, a także chodzi na śpiew i taniec, ma kilka filmów, które zostały przesłane na Instagram. I widzimy Nicole, najmłodszą, ona także lubi to, a Mariano mówi mi, że to, co interesuje go to pieniądz, a na pewno coś podobnego jak reklamy i marketing. „

Udostępnij
Sprawdź także  Piosenkarka Lila Downs wspiera edukację rdzennych kobiet

Zostaw odpowiedź