Selena Gómez i J Balvin współpracują przy piosence

Według specjalistycznych mediów, utwór „I Can not Get Enough” zostanie wydany w przyszłym tygodniu

Selena Gómez i J Balvin ogłosili swoją pierwszą wspólną współpracę w środę, piosenkę zatytułowaną „I Can not Get Enough „.

 

W publikacjach na swoich portalach społecznościowych zarówno Balvin , jak i Gómez publikowali zdjęcia reklamowe z producentami Bennym Blanco i Tainym, którzy pracowali z nimi nad tym utworem.

 
 

Okazało się również, że „I Can not Get Enough ” będzie można usłyszeć na platformach cyfrowych Apple Music i Spotify od 28 lutego.

W oświadczeniu dla magazynu Billboard, podczas prób Premio Lo Nuestro w Miami (USA), kolumbijczyk J Balvin zapewnił, że utwór „będzie wielkim światowym sukcesem”.

 

Ich zaufanie może być oparte na jakości producentów, którzy są odpowiedzialni za ponad 100 milionów sprzedanych płyt, zgodnie z Billboard.

„I Can not Get Enough” to drugi udział amerykanki pochodzenia meksykańskiego, Seleny Gómez w latynoskim gatunku miejskim. We wrześniu 2018 roku była częścią kwartetu, który współpracował przy sukcesie „Taki Taki”. Towarzyszyła jej Cardi B., Ozuna i DJ Snake.

Ze swojej strony J Balvin współpracował z Cardi B., w „I like it like this”, w którym również uczestniczył Bad Bunny, oraz z Beyoncé, z którym wykonał remiks „Mi gente”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *