„RIP”, nowa współpraca Rity Ory, Anitty i Sofii Reyes

Kobiece trio przygotowuje wielką niespodziankę

Wydaje się, że wkrótce będziemy mieli współpracę wielkiej  girl power: Rita Ora , Anitta i Sofia Reyes .

To one wzbudziły podejrzenia, publikując bardzo istotne treści na na Instagramie. Najpierw było wideo, w którym ta trójka pojawiła się razem, a w którym, jeśli coś było oczywiste, była to chemia między nimi.

Zrzut ekranu z jednej z opowiadań Sofii Reyes na Instagramie 

 

Chociaż nagranie trwa tylko kilka sekund, możemy sobie wyobrazić, że ich dobre relacje nie mogą być wynikiem pojedynczego spotkania. Ponadto Sofia towarzyszyła zdjęciom z bardzo ważnym przesłaniem: „Kocham was oboje w tym samym czasie, szczerze, najlepsza drużyna wszechczasów „

Pochodzenie wideo było Instastory, autorki hitu 1,2,3  na jej koncie dokumentujące spotkanie i gdzie możemy zobaczyć, że zarówno Rita Ora jak i Anitta pojawiły się ubrane jakby miały nagrać teledysk do utworu.

Teraz Meksykanka powraca wspominając swoje towarzyszki w sieci społecznościowej. I tym razem ujawnia się bardzo szczególny fakt. Wszystko wskazuje na to, że nazwą współpracy będzie RIP.

Przechwytywanie na Instagramie @sofiareyes  Instagram

 

To nas zastanawia, jak ten możliwy wspólny projekt się zmaterializuje. Chociaż w tej chwili niewiele jest potwierdzone, nie są to jedyne wskazówki. Poniżej kolekcja w formie wideo:

 

 

W jednej ze scen widzimy trójkę artystów przed tłem tkaniny z kolorami podczas tego, co wydaje się być nagraniem. Oczywiście przy tych wszystkich wydarzeniach nie mamy wątpliwości, że wkrótce zobaczymy muzyczne diwy we wspólnym projekcie.

Tego samego dnia, w którym odkryto wiele z tych fotografii, Rita Ora pokazała się ubrana w taki sam sposób, jak w podejrzanych filmach. Towarzyszyła jej publikacja z następującym tekstem: „Mała pomoc tutaj … dzięki … wkrótce na Spotify (jestem bardzo podekscytowana !!) „. Następnie wokalistka wspomniała Blair B Brown , z którymi wcześniej pracowała.

 

Sprawdź także  10 hiszpańskich piosenek, które nie wychodzą z mody

Jest to bardzo szczególna współpraca łącząca trio artystów z różnych krajów: Brazylii, Meksyku i Wielkiej Brytanii, gdzie jest mieszanka stylów i języków.

 Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak cała ta praca się materializuje.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź