Ozuna pokonuje Justina Biebera, nowy rekord YouTube

Portorykański piosenkarz staje się pierwszą osobą, która osiągnęła w co najmniej siedmiu  swoich filmach przekroczenie miliardu odwiedzin

Portorykańska piosenkarz miejski, Ozuna, jako główny artysta lub we współpracy, pokonał kanadyjczyka, Justina Biebera , poinformowano w środę.

 

Ozuna pobił Biebera z teledyskiem „Taki Taki”, autorstwa DJa Snake’a, przedstawiającego portorykańczyka oraz artystki, Selenę Gómez i Cardi B.

 

Tak więc Ozuna znajduje się w czołówce prestiżowego ” Billion Views Club ” na YouTube.

przez GIPHY

 

Jeszcze bardziej imponujące jest to, że kiedy Ozuna wydał swój pierwszy album pod koniec 2017 roku, „Aura” i cztery teledyski Biebera osiągnęły milionową liczbę.

Pozostałe sześć teledysków, w których pojawiła się Ozuna, to „Criminal”, wraz z Natti Nataszą; remiks „Te boté” wraz z Nickym Jamem, Bad Bunny, Casperem, Nio Garcia i Darellem; remix „El farsante” z Romeo Santos; „Ahora dicei”, z J. Balvinem i Arcángelem; „Escápate Conmigo”, z Wisinem i „Preparado”.

Z kolei Ozuna był najczęściej oglądanym artystą na YouTube w 2018 roku, niezależnie od gatunku muzycznego i języka.

Współpracował z wieloma artystami i z powodzeniem ustanowił obecny trend „wstecznego crossovera” ze arystami takimi jak Cardi B, Akon, Selena Gómez i Post Malone,  śpiewając po hiszpańsku.

Z drugiej strony, Ozuna zakończyła niedawno swoją trasę „Aura USA Tour 2018”, która pobiła rekordy na stadionach takich jak American Airlines Arena w Miami i Forum w Los Angeles.

Podobnie, osiągnął full house w BOK Center w Tulsa, Oklahoma, gdzie nigdy wcześniej nie oferowano koncertu muzyki latynoskiej.

Osiągnięcie to dało wokaliście oficjalną proklamację samorządu lokalnego i klucze do miasta.

Kanał Ozuny na YouTube ma ponad 22 milionów abonentów i ma 13 milionów fanów na Instagram i 4,2 mln na Facebooku .

Udostępnij

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *