Nowość od Maluma to 11:11

Kolumbijczyk potwierdził  istnienie nowego materiału, ale bez dokładnej daty wydania

Duchowe rekolekcje, które Maluma ogłosił kilka miesięcy temu, zdają się opłacać. Kolumbijski piosenkarz reggaeton skontaktował się ze swoim wewnętrznym ja i dzięki temu powstał nowy prawie mistyczny projekt muzyczny.

I  to właśnie Juan Luis Londoño (czyli Maluma) daje nam takie wrażenie dzięki słowom, które pozostawił w swoich sieciach społecznościowych.

” 11/11 jest bezpośrednią oznaką naszych przewodników, aniołów i nauczycieli w celu ustanowienia połączenia chwili, synchronizację i świadomość z samym sobą, z całością, to pobudka, jest bramą do medytowania, słuchania naszej intuicji, wyglądu naszego wnętrza, to czas na zatrzymanie się i odczuwanie subtelnych energii wszechświata, jest to wezwanie z naszej istoty, przypomnienie naszego prawdziwego celu na ziemi, jest to wezwanie do ZAUFANIA „, napisał Maluma.

11:11 będzie czwartym studyjnym albumem artysty z Medellín po Magia, Pretty boy Dirty boy y F.A.M.E. Ale czy to także data premiery, czyli 11 listopada?


Będziemy musieli poczekać na potwierdzenie, ponieważ Maluma jest teraz w Nowym Jorku, odzyskując siły po operacji . W mieście miał okazję nagrywać z J Balvinem ,  i kto wie, czy ten duet nie będzie częścią tego 11:11.

Pozostaje nam więcej pytań niż odpowiedzi, ale pewne jest, że Maluma przeżywa piękny i szczęśliwy moment w swojej karierze .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *