Netflix ogłasza nowe projekty i otwiera biura w Meksyku

Dzięki sukcesowi takich produkcji, jak „Club de Cuervos” i „Roma”, platforma zapewnia miejsce dla meksykańskiego talentu „aby nadal był rozpoznawany na całym świecie”

Netflix rozszerza swoją obecność w Meksyku dzięki filmowaniu ponad 50 projektów w kraju, a także otwarciu swoich biur w Mexico City, ogłoszono na Forum Netflix w jej pierwszej edycji w kraju.

Dzięki sukcesowi serii i filmów, takich jak „Club de Cuervos”, „Diablero”, Roma „,” Luis Miguel: The Series „i” La Casa de las Flores „, Netflix planuje stworzyć przestrzeń dla meksykańskich talentów.

„Bogactwo talentów Meksyku przed i za kulisami było kluczem do decyzji, którą podjęliśmy cztery lata temu, kiedy rozpoczęliśmy naszą oryginalną strategię produkcyjną na arenie międzynarodowej” – powiedział Ted Sarandos , dyrektor wykonawczy ds. Treści na platformie.

 

Netflix Forum jest wydarzeniem, które łączy społeczności twórców, talenty i kierownictwo platformy do dyskusji nad przyszłością rozrywki. SPECIAL / Netflix

 

Wśród innych produkcji, wspomina się  zaangażowanie Gael García Bernal jako producenta wykonawczego „Rio Grande, Rio Bravo”, projektu składającego się z pięciu krótkich filmów dokumentalnych, które mówią historie dziejące się na granicy Meksyku i w Stanach Zjednoczonych , jak i „Los Corruptores” na podstawie powieści Jorge Zepedy Patterson; „Bandidos”, „ElClub” wśród innych produkcji dokumentalnych mających być wydanymi jeszcze w tym roku, dotykającymi tematów takich jak wydarzenia historyczne, przestępczość, sport i gastronomia.

„W Netflix widzowie na całym świecie mogą odkryć historie od reżyserów zwycięzców Oscarów jak Alfonso Cuarón i Guillermo del Toro , ” oświadczył Netflix i podkreślił talenty, które wyłaniają się na całym świecie, takie jak Diego Luna, Jorge Luis Gutierrez, Gerardo Mendez, Marina de Tavira, Kate del Castillo, Veronica Castro i „nowe głosy” jako Yalitza Aparicio , nominowana w tym roku  do nagrody dla najlepszej aktorki w Oskarach za odgrywania roli „Cleo” w filmie wytworzonym przez Netflix i kierowanym przez Cuarón.

 
Niedawno firma ogłosiła kilka lokalnych projektów, które zaczną kręcić w tym roku, w tym drugi sezon „La Casa de las Flores” i „Selena: La Serie”.

Forum Netflix to wydarzenie, które skupia kreatywną społeczność, talenty i menedżerów platformy streamingowej, aby porozmawiać o przyszłości rozrywki. Podczas pierwszej edycji w Meksyku dyskutowano z uczestnikami o tym, jak stworzyć lepszą rozrywkę w poprzez technologię dla ponad 139 milionów członków na całym świecie.

Udostępnij
Sprawdź także  'Loco por ella/ Zakochany do szaleństwa': Netflix przedstawia premierę komedii, której potrzebowaliśmy

Zostaw odpowiedź