Momenty WOW na Premios Lo Nuestro 2019

Gala Premio Lo Nuestro 2019 pozostawiła swój ślad niezapomnianymi prezentacjami m.in. Roberta Carlosa, Marca Anthony’ego, Alejandro Sanza, Thalii, Natti Nataszy i JBalvina.  

Premio Lo Nuestro 2019 był pełen chwil WOW. Bez wątpienia otwarcie show, przez bloggerkę, influencerkę i teraz wokalistkę Lele Pons – która zaprezentowała swoją piosenkę „Bloqueo” – skupiła uwagę na swój wygląd. Podczas gdy była trochę nerwowa to przez  krótkie, proste włosy, przypominała nieco Taylor Swift , przeszła po scenie jak burza naprzód ze swoją wrodzoną charyzmą. Marc Anthony podniósł do maksimum muzyczny kaliber, śpiewając swój utwór „Tu vida en la mía” z orkiestrą na żywo z elementami salsy.

Kolejnym złotym momentem było przyznanie nagrody brazylijskiemu piosenkarzowi Roberto Carlosowi przez Alejandro Sanza, a Reik i Joss Favela wykonali niektóre z jego największych przebojów. Emocjonalny numer muzyczny zakończył się wraz ze śpiewaniem hymnu „Un Million de Amigos” przez publiczność.

Mezcalent

Królowa popu, Thalia, również zabłysnęła na scenie z dwoma księżniczkami: Natti Nataszą i Lali. Jej prezentacja była eksplozją kolorów fuksji i różu, z neonami, cekinami, celofanowymi kostiumami i dużą kobiecą mocą. Thalía i Lali zaprezentowali swój duet „Lindo pero bruto”, a następnie dołączyła do nich Natti Natasha, aby zaśpiewać razem z Thalía „No me acuerdo”. „¡Mujeres al poder!” – krzyknęła meksykańska aktorka i piosenkarka, wypełniając audytorium dobrą muzyką.

 

Dywan w kolorze magenta był również bardzo zabawny. Chiquinquirá Delgado nie przybyła w towarzystwie swojego partnera Jorge Ramosa , ale jej córki Carloty, która ubrała się na biało jak wenezuelska prezenterka i paradowała z nią. Pokazał się meksykański aktor Gabriel Soto, który jest w oku cyklonu, w środku konfliktu między jego byłą żona Geraldine Bazan i jego dziewczyną Iriną Baeva. Soto przesłał specjalne pozdrowienia swoim córkom Mirandzie i Elisie,które według niego są fanami młodzieżowego bandu CNCO, i był zrelaksowany w środku deszczu komentarzy na portalach społecznościowych o jego życiu miłosnym.

 

Innym, który nie był świadomy kontrowersji, był piosenkarz reggaeton Ozuna , który był zadowolony ze swojej żony, która oklaskiwała go z ekscytacją, kiedy zdobył kilka nagród. „Przede wszystkim dziękuję Bogu, to właśnie sprawia, że wszystko jest możliwe” – powiedział reggaetonero w jednym ze swoich przemówień. „Kocham was, wielu fanów.”

„Jasnooki czarny człowiek” urzekał publiczność swoim występem, oświetlonym światłami, które zamieniły American Airlines Arena w Miami w gigantyczną dyskotekę. „Bóg działa z doskonałym planem. Wenezuela będzie wolna „, powiedział Ozuna po otrzymaniu kolejnej nagrody.

(Zdjęcie: Alexander Tamargo / Getty Images)

Wenezuela poczuła się obecna. „Nowa era w moim kraju, era, która mamy nadzieję, że będzie się początkiem pokoju i wolności , ” powiedziała załzawionymi oczami aktorka i modelka wenezuelska Patricia Velasquez  przedstawiając Juanesa , jednego z artystów, który wystąpi na koncercie Venezuela Aid Live. , „¡Viva Wenezuela!” Usłyszano wśród publiczności.

Wreszcie Anuel był poruszony przy przemówieniu po otrzymaniu nagrody za Breakthrough Artist, dziękował „Bogu, mojej rodzinie i dziewczynie, którzy są ze mną w dobrych czasach i tych złych”. Chłopak Karol G, który wspomniał swój czas w więzieniu jako naukę, dodał: „Chcę, aby mój sukces służył jako motywacja dla tych ludzi, którzy przeżywają trudne chwile w swoim życiu.”

 

Na koniec trochę video:

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *