„La Reina del Sur 2” z Kate del Castillo ma już datę premiery

Seria Telemundo powraca 22 kwietnia

„La Reina del Sur 2” ma już datę premiery i  22 kwietnia znów będzie można zobaczyć Kate del Castillo w roli Teresy Mendozy.

W filmie wideo, na koncie Instagram sieci Telemundo, wydano ogłoszenie podczas oglądania różnych zdjęć z pierwszego sezonu.

 
 

 

W drugim filmie Kate ogłasza, niezwykle podekscytowana, że ​​seria oparta na książce Arturo Péreza Reverte wkrótce dotrze do ekranów na całym świecie.

„Cześć, jak się macie wszyscy, KDClovers (fani) Przesyłam wam wiele pocałunków, KDClovers i wszystkich fanów La Reina del Sur, jak myślicie? Mam ich ? … Jestem tak samo podekscytowana, ale co o tym myślisz ty? Powraca Królowa Południa „, skomentowała aktorka tak podekscytowana, że wykrzyczała datę.

Pierwsza część zakończyła się, gdy Teresa została objęta przez amerykańskie prawo federalnego programu pomocy świadkom, więc zmienili jej tożsamość i pod nazwą Maria Dantes starała się normalnie żyć, aby opiekować się swoją córką Sofią, jednak w Nowym sezonie wszystko się zmieni i teraz będzie musiała uciekać, aby uratować życie jej i jej maleństwa.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *