“La casa de las flores” ma swój drugi sezon w Madrycie

Po międzynarodowym sukcesie pierwszego sezonu meksykańskiej serii „La casa de las flores” (Dom z kwiatów), produkcja w reżyserii Manolo Caro rozpoczęła nagrania drugiego sezonu w Hiszpanii, który ma ukazać na Netflix w tym roku.

 

W obrazie udostępnionym w sieciach społecznościowych Caro, aktorka Cecilia Suárez pojawia się w roli „Pauliny de la Mora” na ulicy La Gran Via. Ta publikacja została także udostępniona na oficjalnym koncie Netflix, w Hiszpanii, który potwierdził wiadomości.

W ten sam sposób aktor Paco León, który dał życie charyzmatycznej „Maríi José”, byłej partnerce „Pauliny”, podzielił się  na swoim oficjalnym Instagramem tym samym zdjęciem z komunikatem: „Paulina de la Mora” w Madrycie. Rozpoczęliśmy drugi sezon „La casa de las flores „.

Seria opowiada historię rodziny „De la Mora”, która jest właścicielem jednej z najbardziej udanych kwiaciarni w kraju. Dramat rozpoczyna się, gdy umiera kochanek patriarchy, wyzwalając wydarzenia, które ujawniają najciemniejsze sekrety „idealnej rodziny”.

Od premiery w 2018 r. Serial zyskał wielki międzynarodowy sukces dzięki specyfice postaci i ich znajomym oraz pełnym miłości splotom. Dwa miesiące po debiucie „La casa de la flores” ogłoszono, że będzie mieć drugą i trzecią odsłonę, która ukarze się w  Netflix odpowiednio w 2019 i 2020 roku, wyzwalając emocje wśród setek fanów.

Należy zauważyć, że na tę drugą odsłonę aktorka Weronika Castro nie wróci, argumentując, że nie spodobała jej się droga, którą podjęłaby jej postać.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *