Kto zostanie zaprezentowany na Premio Lo Nuestro 2019?

Reggeaton rządzi w kategoriach, ale my poznajemy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas rozdania nagród.

 

W oczekiwanym rozdaniu nagród dodano kilka wykonań muzycznych artystów gatunku miejskiego, w tym De La Ghetto , nominowanego w kategorii Wideo Roku.

 

 

Portorykańczyk Pedro Capó po raz pierwszy zaprezentuje „Calma” na scenie. Chwytliwy utwór wykonany z Farruko bije rekordy wśród łacińskich piosenek na różnych platformach cyfrowych i osiągnął pozycję numer jeden wśród najczęściej oglądanych teledysków na całym świecie w serwisie YouTube.

 

 

Popowa piosenkarka z Argentyny, Lali Esposito , wystąpi po raz pierwszy na scenie Thalią w nowej piosence „Lindo Pero Bruto”. Lali jest nominowana w kategorii Remiks Roku.

Grupa Intocable otrzyma specjalne wyróżnienie za swoją 25-letnią karierę i zaprezentuje niektóre z ostatnich singli. Grupa muzyczna norteña jest nominowana do Canción Norteña del Año za piosenkę „Cuidaré”.

Silvestre Dangond , nominowany w czterech kategoriach, wykona swój hit „Justicia” z Natti Natashą.

 

 

Wśród wcześniej zapowiadanych artystów są: Marc Anthony , Thalia , Daddy Yankee , Natti Natasza , Reik i Christian Nodal .

31. edycja Premio Lo Nuestro będzie transmitowana na żywo w czwartek, 21 lutego, z American Airlines Arena o 19:00 czasu wschodniego na Univision.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *