Dulce Maria ogłasza, że ​​wyjdzie za mąż i zrobi przerwę w karierze!

Piosenkarka powiedziała, że ​​przestanie tworzyć piosenki tylko wtedy, jeśli zajdzie w ciążę z Paco Álvarezem, ale możemy już przygotować nasze serca na pożegnanie – w końcu widzieliśmy to wcześniej z Anahi? Meksykańska gwiazda powiedziała to w wywiadzie dla Holi! 
 

Wkrótce nowy ślub! ExRBD zaskoczyła fanów ogłaszając, że wychodzi za mąż: Dulce Maria! Piosenkarka jest zaręczona z producentem Paco Álvarezem i wszystko opowiedziała w wywiadzie dla magazynu Hola! . Ale nie wszystkie wiadomości są w 100% dobre – przynajmniej nie dla fanów.

Podczas wywiadu, meksykańska diva mówiła nieco więcej o przyszłym małżeństwie i, oczywiście, pojawiło się pytanie o możliwość powiększenia rodziny – a Dulce zawsze mówiła, że ​​marzy o byciu matką. Zapytana, czy porzuci swoją karierę, by poświęcić się macierzyństwu, odpowiedź była twierdząca. „Tak. Po raz pierwszy w życiu chciałabym poświęcić ten czas sobie, aby było cicho i jeśli Bóg pozwoli, zadbać o moje dziecko. Nie mogę brać udział w każdym projekcie, ale komponowanie piosenek i pisanie może trwać,” mówi. Przynajmniej wciąż mamy wiadomości od artystki, prawda?

Dulce wciąż mówi, że wolą by ślub miał miejsce w 2019 roku, ale nie wszystko jest takie proste. „Nadal nie wiemy, czy ślub odbędzie się w tym roku, czy w przyszłym , …, ale w dużym stopniu zależy to od naszych harmonogramów pracy” – mówi. 

Udostępnij
Sprawdź także  Jedna z gwiazd 'Rebelde' ujawnia, że jest w ciąży!

Zostaw odpowiedź